Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Додано 14 лип 2024

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

@m_positko_kp
Кількість підписників: 14 936
Фото: 7,240
Відео: 477
Посилання: 302
Опис:
Друзі, в умовах війни надважливим є інформування мешканців громади. Усі оперативні новини тут.
Джерело

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА | СКВЕР ДЛЯ ГЕРОЇВ-САПЕРІВСьогодні маю не просто новину про черговий інф...

Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА @m_positko_kp
6 740 Охват/переглядів 2026-03-24 13:31 Повідомлення №10310
СКВЕР ДЛЯ ГЕРОЇВ-САПЕРІВСьогодні маю не просто новину про черговий інфраструктурний проєкт. Ми говоримо про ініціативу, що народжена глибокою повагою та вдячністю - створення у нашому місті скверу саперів.Ця ідея надійшла від військової частини - людей, чия служба щодня пов’язана з ризиком, мужністю та надзвичайною відповідальністю. Саме вони повертають життя на звільнені території, очищаючи українську землю від небезпеки. І наш обов’язок - зберегти пам’ять про їхню працю, створивши простір, який говоритиме про це кожному.На останньому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення доручити департаменту житлово-комунального господарства розробити проєктно-кошторисну документацію, за концепцією яку розроблено самими військовими. Це означає, що простір буде не формальним, а наповненим змістом, символами та сенсами, які близькі тим, кому він присвячений. Звісно, що в процесі проектування, буде ще багато обговорень, змін до візуалізації, в залежності від технічних можливостей. Переконаний, що реалізація цього проєкту стане прикладом єдності громади, влади та військових. Адже саме у такій єдності народжується сильне майбутнє.Дякую нашим захисникам за їхню службу. І дякую громаді за підтримку ініціатив, які роблять наше місто не лише комфортнішим, а й духовно сильнішим.Разом творимо простір пам’яті, вдячності та гідності. 💙💛