Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Додано 14 лип 2024

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

@m_positko_kp
Кількість підписників: 14 936
Фото: 7,240
Відео: 477
Посилання: 302
Опис:
Друзі, в умовах війни надважливим є інформування мешканців громади. Усі оперативні новини тут.
Джерело

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА | Весна - це світло, яке ми несемо в собі 🌷​Дорогі жінки нашої громади, ...

Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА @m_positko_kp
7 190 Охват/переглядів 2026-03-06 13:36 Повідомлення №10236
Весна - це світло, яке ми несемо в собі 🌷​Дорогі жінки нашої громади, наші незламні пані та панянки!​Весна завжди приходить як символ оновлення, навіть коли небо затягнуте хмарами важких часів. Ми бачимо, як із першим промінням сонця на ваших обличчях з’являється більше усмішок. Сьогодні на плечі нашої прекрасної половини людства лягло чимало випробувань та, подекуди, зовсім не жіночих завдань. Але ваша сила та ніжність - це те, що тримає наш тил і дає віру в майбутнє.​Тепло, що зігріває серця.​В Україні росте понад 5 тисяч видів квітів, і кожна з них прекрасна по-своєму. Так само і ви - кожна особлива, кожна наповнює цей світ світлом. Нам так хочеться, щоб наша держава була світлою , квітучою у всіх сенсах цього слова, і ми робимо для цього все можливе.​Саме в ці дні ми маємо добру новину для тих, хто виховує майбутнє нашої громади. Завдяки підтримці з місцевого бюджету, заробітну плату педагогів було підвищено на 2600 гривень. Ми чуємо ваші відгуки, бачимо вдячність бухгалтерів та вчителів - і це підтверджує, що ми на правильному шляху. Ваша праця - безцінна, і ця доплата - лише маленька частина нашої вдячності за вашу відданість.​Творчість, що лікує.​Сьогодні наші освітянки зібралися разом, щоб трохи перепочити та відновити сили. Під час майстер-класу з декупажу кожна майстриня перенесла на дерев’яну дощечку свою улюблену квітку. Ці вироби стануть нагадуванням про те, що краса здатна проростати крізь будь-які труднощі. Дивлячись на ваші усміхнені обличчя під час творчості, розумієш: життя триває, і весна обов'язково переможе.​Нехай ці сонячні дні додадуть тепла у ваші душі, а найзаповітніші мрії - спільні для всіх нас - нарешті здійсняться. Бажаю, щоб попри все весна розквітала у ваших серцях щодня!​З повагою та вдячністю,Ваш міський голова Михайло Посітко