Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Додано 14 лип 2024

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

@m_positko_kp
Кількість підписників: 14 936
Фото: 7,240
Відео: 477
Посилання: 302
Опис:
Друзі, в умовах війни надважливим є інформування мешканців громади. Усі оперативні новини тут.
Джерело

МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА | ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ-САПЕРА АНДРІЯ БІЛИКАКам’янець-Под...

Логотип телеграм спільноти - МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО ПОСІТКО - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА @m_positko_kp
6 600 Охват/переглядів 2025-09-25 13:00 Повідомлення №9399
ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ-САПЕРА АНДРІЯ БІЛИКАКам’янець-Подільська громада знову занурилася у невимовну скорботу. Андрій Вікторович Білик - сміливий Воїн, який віддав життя за рідну землю, назавжди повернувся додому на щиті. Його героїчна загибель 20 вересня 2025 року залишила невимовний біль та глибоку рану у серцях рідних, друзів і побратимів.Андрій Білик народився 17 грудня 1978 року. Він завжди був уважним, відповідальним і відданим тим, кого любив. Коли країна потребувала захисту, він не вагаючись вступив до лав Збройних Сил України. Із 29 червня 2023 року він служив командиром інженерно-саперного відділення, ризикуючи кожним кроком.Його мужність і рішучість були прикладом для всіх, адже як сапер він захищав побратимів і цивільних від смертоносної загрози, розміновуючи території.20 вересня 2025 року, поблизу Гусинки Куп’янського району Харківської області, молодший сержант Білик загинув, виконуючи бойове завдання. На території, де кожен рух був небезпечним, він залишався спокійним і зосередженим, не знаючи страху. Його відхід — це біль родини, тиша після бою та сльози товаришів, які не встигли врятувати його.Сьогодні, 25 вересня 2025 року, Кам’янець-Подільський прощався зі своїм Захисником. Траурна процесія рушила вулицями міста, і кожен крок людей здавався відлунням втрати. Тисячі містян вийшли, щоб живим коридором пошани, стоячи на колінах, провести Андрія Вікторовича в його останню путь. Це була хвилина абсолютної тиші й глибокої скорботи, коли вся громада єдналася у горі та шані.Поховали молодшого сержанта Андрія Білика з усіма військовими почестями на Алеї Слави міського кладовища. Під залпи військового салюту та звуки Державного Гімну України земля прийняла свого вірного Сина, який чесно і до кінця виконав свій військовий обов’язок.Андрій Білик назавжди залишиться серед нас — у спогадах, у серцях, у молитвах. Його відданість, мужність і самопожертва назавжди залишать слід у душах тих, хто його знав і любив.Світла пам’ять тобі, Воїне. Герої не вмирають! Вони назавжди в строю! 💙💛