Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?
Додано 14 лип 2024

Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?

@lvivpoweroutage
Кількість підписників: 1 944
Фото: 699
Відео: 134
Посилання: 1,780
Опис:
💡Графіки відключення електрики (світла). 📄 Новини на тему енергетики 🔋Поради, обговорення енергозабезпечення та автономності Відключення газу. Відключення води
Джерело

Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло? | Надзвичайна ситуація на магістральному водогоні триває - Льівівводокан...

Надзвичайна ситуація на магістральному водогоні триває - ЛьівівводоканалМи змушені визнати: Львівводоканал зіткнувся з наймасштабнішим викликом для системи водопостачання міста за останні десятиліття.Ситуації, коли частина міста залишалося без води протягом трьох діб, а повторні аварії не дозволяли стабілізувати подачу — не пам’ятають навіть ветерани підприємства.Сьогодні вранці ми завершили ремонтні роботи й відновили подачу води до міста. Почали наповнювати систему, адже після аварії понад 30 км магістралей і великі резервуари були повністю спустошені. Для цього потрібно 7–8 годин — поступово, щоб не пошкодити мережу.Ми докладали максимум зусиль, регулюючи тиски, аби бодай частково подати воду людям, хоча б до перших поверхів.Але під час цього процесу різко впав тиск на насосних станціях — як виявилося, через нове пошкодження магістрального водогону в районі села Домажир, по інший бік річки від місця, де учора ліквідовували попередню аварію.Аварійні бригади вже працюють на місці, керівництво Львівводоканалу та міста виїхали на місце нового пошкодження для координації робіт. Роботи тривають без перерви.З таким викликом Львівводоканал ще не стикався. Персонал працює на межі можливостей — люди не сплять другу добу.Ми розуміємо обурення мешканців Залізничного та Шевченківського районів, які вже третій день без води. Але щиро просимо — не спрямовуйте злість на працівників, які сьогодні роблять усе можливе й неможливе, щоб місто знову було з водою.🚰 Робота водовозок продовжена — вони працюватимуть, доки не буде відновлено централізоване водопостачання.Це випробування ми зможемо пройти лише разом — спільнотою міста, яка підтримує одне одного навіть у найскладніші моменти.Дякую всім, хто розуміє і підтримує 🔗 Підписатись | 💬 Чат