👁 2,440
25-01-30 09:50
🟡 ОЛЕНА ПЕНДЕРЕЦЬКА:Що ти черпаєш з виховництва особисто для себе?«На початку я розуміла, що лише вкладатиму свій час, знання, любов. І це мене влаштовувало. Однак після надцятих сходин з чарівними монстриками "Шовкові косиці" я зрозуміла, що більше отримую, чим віддаю. Новачки несуть нереально великий об'єм любові, ніжності, енергії та головне, вони вчать мене щоразу ставати ліпшою, чим була вчора».🟡ОЛЕНА ПАНЧУК:Що є найважливішим у відносинах виховника з дітьми та батьками?«Довіра, жити самому пластовими цінностями, щоб і інших «заразити» ними, бути чесним перед самим собою. Повага і гідність кожного у гніздечку в пріоритеті».🟡 ІРИНА ЖУКЯкою порадою ти б поділилась з тими, хто розмірковує над тим, щоб стати виховником? «Усім, хто хоче і сумнівається: особливо зараз, у час стресів, поганих новин і незапланованого завтра - рятуйтеся виховництвом! Діти-новаки мають здатність зцілювати і надихати. Це прекрасний вік, тож дайте одне одному шанс і побачите, що всі від цього отримають тільки користь»