Джерело
Львівська обласна прокуратура | Заволодів понад 22 млн грн громадян при будівництві житлового будинку ...
290 Охват/переглядів
2025-02-03 09:00
Повідомлення №2547
Заволодів понад 22 млн грн громадян при будівництві житлового будинку у Винниках – на лаві підсудних керівник житлово-будівельного кооперативу🔹Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного з обслуговуючого житлово-будівельного кооперативу. Йому інкримінують заволодіння та розтрату чужого майна в особливо великих розмірах.🔹Слідством встановлено, що у період 2021-2023 рр. обвинувачений організував незаконну схему заволодіння та розтрати понад 22 млн грн під час будівництва житлового будинку у Винниках.🔹Мова йде про кошти в розмірі обумовленої вартості квартир, які сплачували асоційовані члени житлово-будівельного кооперативу.🔹Ці внески громадян, згідно договорів, мали спрямуватись керівником на будівництво об’єкта нерухомості та здачу його в експлуатацію. Натомість, чоловік перераховував гроші на банківські рахунки інших юросіб, які не надавали послуги з будівництва вказаного будинку. Таким чином привласнюючи їх.📎Детальніше