Джерело
Львівська Асоціація Футболу | ОЛЕГ БОЙЧИШИН: «УЛІТКУ ВОСЬМЕРО НАШИХ ФУТБОЛІСТІВ ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ ...
2 050 Охват/переглядів
2025-12-11 12:33
Повідомлення №5838
ОЛЕГ БОЙЧИШИН: «УЛІТКУ ВОСЬМЕРО НАШИХ ФУТБОЛІСТІВ ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ ВІД КОМАНД МАЙСТРІВ»У розмові з інформаційним центром Львівської асоціації футболу старший тренер «Покрови – Куликова-2» Олег БОЙЧИШИН підбив підсумки сезону 2025-го року для своєї команди:– «Покрову – Куликів-2» ми створили для того, аби вихованці «Покрови» швидше входили в дорослий футбол, і щоби гравці «Куликова-Білки», які не завжди потрапляють в основу, мали більше ігрової практики. Однозначно в кожному матчі налаштовуємося на перемогу. Стараємося бути якомога вище, втім, результати не є для нас пріоритетними.Погіршення наших результатів у другому колі цьогорічного обласного чемпіонату зумовлене зміною поколінь у цей період. Торік у нас у Прем'єр-лізі Львівщини стартували одні хлопці, їм було дуже важко. Та завдяки цьому вони окріпли, адаптувалися до ігор з дорослими і вже цьогоріч у першому колі продемонстрували хороші результати.✅ Весь коментар читайте на нашому сайті за посиланням: https://ffl.org.ua/news/8968