Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львівська міська рада
Додано 14 лип 2024

Львівська міська рада

@lviv_adm
Кількість підписників: 6 964
Фото: 22,900
Відео: 279
Посилання: 37,100
Опис:
Офіційний телеграм-канал Львівської міської ради. Сайт Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua Ми у Фейсбук: https://www.facebook.com/lviv.adm Ми в Інстаграм: https://www.instagram.com/lviv.adm/
Джерело

Львівська міська рада | Близько 38,5 млн грн місто повертатиме до бюджету через судЙдеться про...

Логотип телеграм спільноти - Львівська міська рада Львівська міська рада @lviv_adm
1 560 Охват/переглядів 2026-03-24 09:55 Повідомлення №48319
Близько 38,5 млн грн місто повертатиме до бюджету через судЙдеться про 10 засідань, у межах яких у компаній-забудовниць юристи міськради вимагатимуть повернути кошти, які ті повинні були передати на розвиток інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури громади як свою пайову участь, але цього не зробили.Перелік справ:👉стягнення 1 млн 309 тис. грн з ТзОВ «Княжий Холл»;👉стягнення 4 млн 246 тис. грн з ТзОВ «Лев Арт Парк» та І. Марковськовського;👉стягнення 1 млн 209 тис. грн з ТзОВ «Атріум Естейт»;👉стягнення 90 тис. грн з ПАТ «Львівський завод штучних алмазів та алмазного інструменту»;👉стягнення 5 млн 395 тис. грн з ТзОВ «Трикотажна фабрика «Промінь»;👉стягнення 6 млн 245 тис. грн з ТзОВ «Рімарко» та ТзОВ «Дюплекс-Львів ЛТД»;👉стягнення 13 млн 794 тис. грн з ТзОВ ПАТ «Львівський ЗБВ №1», ТОВ «Укртексколор», ТОВ «Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів»;👉стягнення 3 млн 405 тис. грн з ТзОВ «Вілла Магнолія»;👉стягнення 366 тис. грн з Корпорація будівельних підприємств «Карпаттбуд»;👉стягнення 2 млн 387 тис. грн з ТзОВ «Аптечний склад «Данфарм» та «Сота Любінь».Нагадаємо, до 2021 року закон зобов’язував забудовників сплачувати так званий пайовий внесок — кошти на розвиток інфраструктури міста, де ведеться будівництво. Суму визначали залежно від типу об’єкта, а сам внесок мали перерахувати ще до введення будівлі в експлуатацію.