Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львівські Абузери
Додано 14 лип 2024

Львівські Абузери

@lviv_abuzers
Кількість підписників: 16 246
Фото: 2,340
Відео: 78
Посилання: 1,800
Опис:
Мультиакінг, ретродропи, тестнети💰 Співпраця - @lviv_abuzer
Джерело

Львівські Абузери | Fuel вихід в Mainnet та другий сезон фарму поінтів🫡Команда анонсувала ...

Логотип телеграм спільноти - Львівські Абузери Львівські Абузери @lviv_abuzers
2 100 Охват/переглядів 2024-10-20 23:23 Повідомлення №1995
Fuel вихід в Mainnet та другий сезон фарму поінтів🫡Команда анонсувала вихід в майнет. Тепер потрібно перекинути лікву з мережі ефіру в мережу Fuel до 30 жовтня, якщо ви цього не зробите, то поінти які ви нафармили за перший сезон згорять❗️Для міграції активів:✔️Переходимо сюди: https://app.fuel.network/earn-points/deposit/✔️Тиснемо на кнопку Migrate Assets Now, потім Start the Migration Process✔️Тиснемо Connect навпроти мережі Fuel Ignition✔️Вибираємо Ethereum Wallets та підписуємо у метамаску✔️Бачимо, що з'явилася нова адреса гаманця✔️Ставимо галочку I have read.✔️Тиснемо Continue✔️Бачимо наші ассети, які лежали у Fuel✔️Ставимо галочку і тиснемо Migrate Assets✔️Підтверджуємо транзу у метамаскуДругий сезон триватиме 3 тижні. Можна зробити брідж у Fuel, а потім вивести лікву в такому випадку поінти першої фази уже не згорять, але ви і не будете фармити 2 сезон. Я перекадаю і залишаю лікву в мережі Fuel для другого сезону також, кращих варіантів куди можна занести лікву зараз не бачу.Бріджу прямо зараз при 7 Gwei, поки комса 6-7$