Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львів. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Львів. Відгуки про заклади

@lviplace
Кількість підписників: 7 040
Фото: 1,810
Відео: 194
Посилання: 2,170
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @lvivplace_bot. ▫️ З питань реклами: @lviplace_reklama_bot ▫️ Наш чат @lviplace_chat Посилання для друзів: https://t.me/+-94qGKlmuy8yMjNi

👥 Кількість підписників

7 040
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -19
Середній/Місяць:: -94

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 666
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 1,643
ERR: 23.66%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Доброго дня!Заклад "П'ятниця" на Сихові - дно пробите! Гіршого сервісу не зустрічав.Великих сподівань на цей заклад не покладали. Проте, вирішили піти бо в Гопаку і в Забаві не було жодного місця, а хотіли заклад з музикою. Загалом вечір був гарний - сиділи, їли, відпочивали. Замовили досить страв і Фінляндію лайм на розлив. Перших два по двісті було все ок. А треті 200 принесли якийсь шмурдяк. Ми на це вказали офіціанту. Офіціант включив покерфейс і сказала що "хочете пийте, хочете не пийте - ваша справа". Кличемо адміністратора. На зауваження адмін Наталія включила режим "мурло" і сказала, що ми не розбираємось в алкоголі. Сказала що нам принесли те, що ми замовляли - Фінляндію лайм-огірок. Хоча ми замовляли Фінляндію лайм, а про наявність такого асортименту навіть сам виробник не здогадується ))) - то така супер-компетенція адміна! Насправді такого хамського і зверхнього відношення від офіціанта і адміна я ще не зустрічав. Ну і останнє: чека не дали, фіскального чека не дали, вибачень не принесли, компенсацію за спорчений вечір не запропонували. P.S. Маю думку що таке відношення - це політика даного закладу. A якщо ні, то женіть таких працівників в шию і чим швидше.#Пятниця✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами
Гарні Люди» - ресторан повністю виправдовує свою назву! Атмосфера тепла й гостинна, інтер’єр продуманий до деталей, вишуканий стиль, а відтак, затишок гарантований!Окреме спасибі персоналу — уважні, приємні, щирі. Дійсно гарні люди, які люблять та роблять свою справу. Ресторан “Гарні Люди” у Львові пропонує широкий спектр послуг: дитяча ігрова кімната з аніматором по вихідних, жива музика, а також є послуга замовлення з собою та доставка.Страви — окрема історія. Смачно, красиво подано, все свіже. Окрім страв з м’яса, риби та морепродуктів, заклад пропонує пісне меню також.Бронювання столику рекомендую здійснювати завчасно, особливо у вихідні дні.Отже, з подругами ходили на обід та замовляли такі страви: піца салямі, пікантний тофу з креветками та сочевицею, вареники з тунцем та ікрою річкової форелі, цибулевий суп. Порції в «Гарні Люди» — це не про кількість, а про якість, естетику й вишуканість. Тут усе подано як у справжньому ресторані: з увагою до деталей, тонко продуманою композицією та прекрасною подачею.Так, порції не великі, але саме в цьому їхній шарм. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує не просто ситість, а емоцію від їжі.Загалом «Гарні Люди» справили чудове враження, і після відвідування залишився приємний післясмак — і не тільки кулінарний.#Гарні_люди✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук
Цей ресторан був найкращим моїм вибором для святкування Дня народження🙂 гарно провели час з подругами. Всі в захватіСтрави: все дуже смачно, приготовано на найвищому рівні. Особливо вражена салатом із запеченим баклажаном, це просто вау🤤 і так само неймовірна качка в іншому салаті. Холодні закуски і гарячий камамбер також не залишились поза увагою. Словом, тут ні додати, ні відняти. Беліссімо!Торт: дуже гарний, і так само смачний. Боялась, що маленький тортик не буде такий гарний, але ця ювелірна робота, яку зробили кондитери викликає захоплення. Ще й так смачно!!Атмосфера: заклад дуже гарний. Панорама на місто просто перехоплює подих😍 дуже класна музика для гостей, і потанцювати, і розслабитись. Дуже круто!Сервіс: отут можна говорити багато! Нас обслуговував офіціант Андрій. Відверто кажучи, такого розкішного сервісу не бачила ще ніде. Це просто вау! Андрій завжди приділяв увагу тому, що відбувається на нашому столі. Вчасно все прибирав, наливав алкоголь. Коли ми були на терасі, підходив і попереджав про страви, які щойно були винесені, щоб ми їли їх гарячими. А які фото гарні наробив нам!! Дуже вихований, спокійний і приємний чоловік, викликає повагу🙂 такі працівники складають абсолютно позитивне враження про заклад загалом. Тому від нашого столика Андрію окрема подяка🙏🏼Подруги вражені, всі щасливі. Вечір пролетів дуже швидко. Дуже пишаюсь тим, що в нас є такі заклади🙌🏼Дякую вам за сервіс, за смаки і за те, що ви робите, аби люди залишали такі відгуки. Найкращі♥️#LOFT7✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук