Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Луцька міська рада
Додано 28 жов 2021

Луцька міська рада

@lutskradanews
Кількість підписників: 2 352
Фото: 9,450
Відео: 608
Посилання: 2,700
Опис:
Оперативна інформація
Джерело

Луцька міська рада | ️❗️❗️Луцьк працює над налагодженням співпраці з містами Аргентини Заст...

Логотип телеграм спільноти - Луцька міська рада Луцька міська рада @lutskradanews
212 Охват/переглядів 2023-10-27 09:49 Повідомлення №3406
❗️❗️❗️Луцьк працює над налагодженням співпраці з містами Аргентини Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк сьогодні зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні Еленою Летісією Мікусінскі та Консулом Аргентинської Республіки в Україні Хорхе Мартіном Куарантою.Вони обговорили потенційні напрямки співпраці та можливості налагодження партнерських відносин із Аргентинськими містами.Ірина Чебелюк коротко презентувала історію нашого міста та зазначила, що щиро рада вітати іноземних гостей у нашій громаді. “Ми знаходимось в прикордонній області, відповідно досить багато наших людей знають і орієнтовані на європейський розвиток країни. Відповідно і місто Луцьк рухалось у напрямку європейського розвитку. Ми реалізували дуже багато ініціатив та проєктів, які покращують життя громади”, - зазначила вона. У свою чергу, Елена Летісія Мікусінскі повідомила, що приїхала до нашого міста, аби зустрітись з представниками аргентинської діаспори, які проживають в Луцьку. Це орієнтовно 15 людей похилого віку. Ми хочемо, щоб, за можливості, ви звернули на них увагу та долучали до якихось соціальних чи культурних проєктів”, - сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні.“Дуже приємно, що у нашому місті живуть аргентинці. Ми з радістю налагодимо з ними співпрацю. А наш департамент культури, який взаємодіє з усіма меншинами, які проживають на території громади, долучить їх до різноманітних заходів. Якщо буде ваше бажання, то ми готові розглянути пропозиції по співпраці та долучимось до ваших ідей, а також запропонуємо свої”, - повідомила Ірина Чебелюк. Також під час бесіди, пані Посол запропонувала в наступному році розглянути можливість підписати договір про співпрацю між містами. Наприклад з Буенос-Айресом.