Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Кількість підписників

579
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -10

👁️ Середній перегляд на повідомлення

155
Середній/День:: 140
Середній/Тиждень:: 150
ERR: 26.77%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 167 26-04-06 04:36
6 квітня. Вітаю! З початком нового тижня! Завжди тиждень перед Великоднем буває енергетично нестабільним, тож не починайте нових справ, не сваріться, якщо не хочете розлучитися назавжди, не відкладайте завершення всього початого на потім, будьте максимально уважними і обережними. Сьогоднішній день може бути доволі небезпечним саме через нашу неуважність, якісь страхи, з якими нам важко впоратися, тривожні думки, що захоплюють нас періодично і не хочуть відпускати з своєї пастки, а також агресивного роздратування. І це зʼявляється не тому, що ви погана людина чи хочете себе так поводити, це діє на більш тонких матеріях. Просто прийміть це як даність. Зверніть увагу, що такі самі емоції можуть виникати і у вашого чоловіка, жінки, дітей, вашого оточення чи людини, яку ви зустріли в магазині чи транспорті, у вашого керівництва або підлеглих чи просто колег, тож не реагуйте, краще відійдіть в сторону, а головне - не провокуйте, бо може і до бійки дійти. І намагайтеся включати почуття гумору, ставтеся до інших трохи толерантніше ніж зазвичай, бо ви ж попереджені про ці енергії і знаєте, що псує настрій, а вони - ні. Ну тож не станьте жертвою, а також не робіть жертвами інших. Сьогодні добре всього позбавлятися. Особливо того неприємного, що чекає захованим десь в куточку і як тільки ви розслабитеся, то вистрибне і накинеться, вилізе і почне псувати життя. Тож краще зібратися з силами і мужньо витягнути це на сонечко, щоб нарешті розібратися, довести до кінцевого результату та поставити жирну крапку.Саме це дасть сьогодні не тільки енергію, а й відчуття позбавлення від чогось гидкого і неприємного. Все, що йде сьогодні, йде назавжди. Зворотнього шляху немає. Тому стосунки не зʼясовуйте, якщо не хочете розлучитися назавжди. І не свариться. Знаю безліч випадків, перевіряла на собі: зіпсовані сьогодні стосунки відновити практично нереально. Але є інший бік цього явища: добре прибирати, позбуватися саме того, що вам не приносить задоволення, а головне розлучатися з людьми, які вам неприємні, які ніби затягнули вас в своє павутиння і тримають там, як муху, випиваючи ваші сили крапля за краплею, саме сьогодні ви зможете легко розірвати ці пути. А ще добре позбавлятися дурних звичок, особливо тих, що псують здоров’я. І утримайтеся від алкоголю, бо затягне в свої тенета надовго. Тож допомагайте війську, це єдина операція, яку сьогодні можна і варто робити з грошима, майте спокійний день і будьте щасливими!🕷️🕸️ 19 місячний день05 квітня 23:59 ➡️ 01:07 07 квітня. Тобто весь сьогоднішній день. 🌖 в знаку Стрільця. В нас добавиться оптимізму, бажання вчитися і йти вперед, бо кордонів для нас, наших знань та нашої свідомості не існує. Символ: Павук. Павутиння.
👁 140 26-04-05 04:29
🪞🙊18 місячний день04 квітня 22:18 ➡️23:59 05 квітня. Дуже небезпечний день. Будьте уважними!!! 🌕 в знаку Скорпіона. Найкращі дні для аналітичних досліджень, пошуків зниклих речей. Будьте обережні зі своїми ревнощами, пристрастями, підозрами. Можна зіпсувати відносини назавжди. Символ: Дзеркало. Мавпа. Кристал. Вісімнадцятий місячний день – дзеркальний день, який відображає вашу внутрішню сутність. Сьогодні все, що відбувається навколо вас, події і вчинки людей є вашим дзеркальним відображенням. Через вчинки людей, які направлені на вас, або такі, які ми можемо спостерігати, можна дізнатися, якими вони вас бачать. Якщо вам вказали на ваші недоліки — не ображайтеся, а задумайтеся над тим, як їх виправити. Якщо ж вас за щось похвалили, то не сприймайте це як лестощі. Сьогодні люди схильні говорити правду в очі, не думаючи про те, як це впливає на вас. Але й так само і брешуть, тільки вже з певною причиною. А вже розібратися де правда, а де ні, це як раз і є наша з вами задача. Важко, але треба звернути увагу. Зберігайте тверезий розум. Слідкуйте за своїми поганими звичками, не дайте егоїзму і пихатості вами опанувати. Сьогодні легко піддатися ілюзіям і ницим інстинктам, тому важливо сконцентруватися і не розслаблятися.Настрій: активний день. Подій може бути багато. Пасивний - по справам. 👍Порада дня: деньнеоднозначний. Все залежить від того, як ви дивитеся на цей світ. Якщо більше позитивного, то саме так і буде відбуватися. Якщо негативного, то самі розумієте. День відібʼє наші думки, а не слова. Тож слідкуйте за ними і не робіть сьогодні висновків. Аналізуйте, але висновок зробимо пізніше. І придивляйтесь до того, хто зустрічається, це люди, які дуже схожі на вас своїми думками та вчинками. Так можна виправити в собі те, що ви не бачите, особливо негативні риси. І, навіть, уникнути неприємностей. Просто будьте уважними. Негативних енергій немає. Є відбиток нашого ставлення до світу. 🫑Колір: зелений, смарагдовий, малахітовий🏁Починання: зараз період, коли всім починанням кажемо: СТОП. У будь-якій справі, розпочатій сьогодні, ви ризикуєте потрапити в неприємності, люди, що оточують вас свідомо, а частіше несвідомо, можуть підводити. Не варто довіряти навіть найближчим і перевіреним людям, вони не з власної волі здатні перетворитися для вас на джерело неприємностей.🛠️Бізнес це день не для занять бізнесом. Можна наробити купу помилок. Нічого не підписуйте. Не приймайте важливих рішень, можете зазнати великих втрат, як матеріальних, так і моральних, будьте обережні, ваші партнери можуть вас сьогодні підставити, навіть найнадійніші клієнти можуть підвести. Розгрібайте завали. Зробіть інвентаризацію всього, що обіцяли зробити і зробили, які справи накопичилися і проаналізуйте чому, що завадило виконати обіцянку. І завершуйте, інакше буде мучити. Це, як ви розумієте, для тих, хто сьогодні працює. Всім іншим краще просто відпочити від справ. 👛Фінанси: дуже небезпечний та несприятливий період для будь-яких справ, пов'язаних з фінансами та грошовими операціями. У цей період дуже високі ризики фінансових втрат, навіть найнадійніші інвестиції та угоди можуть виявитися міражем та принести збитки. Побережіть свій гаманець від великих втрат. ☎️Спілкування: намагайтеся якомога менше говорити, а хотітися буде теревеніти весь час, спостерігайте за своєю поведінкою та поведінкою оточуючих. І будьте обережними, бо нас можуть обманювати, ми можемо обманюватися самі і може зʼявитися бажання обманювати інших. Можливо, з'явиться відчуття, що хтось намагається збити нас з правильного шляху. Не піддавайтеся темним думкам і тим більше не попадайте під чужий вплив. Якщо вам неприємна чиясь компанія, то краще прямо сказати про це. І вийти з неї. Менше будьте в натовпі. Не ходіть в темряві. 🏥Здоровʼя: чудовий період для того, щоб звернути увагу на шкіру. Робіть маски, обгортування, масаж. Добре пити чай із куркумою, корицею. Їжте більше фруктів, овочів. Наповнюйте себе вітамінами, і не тільки через їжу. Просто пийте вітаміни. Рекомендується менше спати і менше говорити. Можна сходити в лазню і попаритися.
👁 177 26-04-04 04:29
4 квітня. З новим ранком нас всіх! Знову активізувалися повітряні тривоги. Вчора вдень, як раз коли ця мерзота знову била по нашим містам, виїжджала з Києва. Поки не бачиш зброї на наших дорогах, поки не чуєш оце завивання тривоги, здається, що світ такий лагідний, особливо зараз, коли все прокидається від зимової сплячки. Сьогодні та завтра дуже небезпечні дні. Не хочу нікого залякувати назвами планет зокрема, просто будьте сьогодні та завтра вкрай уважними, не розслабляйтеся. Не треба тремтіти і нервувати. Треба намагатися захистити себе під час тривог, безпечних місць в Україні зараз немає. Світ теж стоїть перед новим стартом нової небезпеки. Тож варто мати запаси води, зарядити всі прилади та повербанки, документи та гроші не розкидувати по всьому дому, а тримати десь близько, сприймати всі негаразди не як особисту трагедію, бо ми всі в одному човні, а як те, від чого потрібно знайти захист. Це як негода, на жаль, запобігти не можливо. Але в наших силах захистити себе. Війна страшна річ. Дуже страшна. Але ще страшніше виключити себе з нормального життя. Бо саме цього і добиваються усі ці мерзенні потвори, щоб ми перестали жити. І їм байдуже - фізично, морально, ментально. Їм аби нас не було. Хоча і тоді вони не заспокояться. Вони не можуть жити в спокої, бо головне для них, то ненависть. Вони все роблять через ненависть: живуть, кохаються, народжують, працюють, пʼють, відпочивають. Ненависть - це їх національна їжа. І саме в ненависть вони хочуть перетворити весь світ. Захиститися від цього ми можемо тільки любовʼю, коханням, вірою. Тож живіть повним життям. Настільки повним, наскільки можете чи мрієте. Не треба нічого залишати на потім. Але про це «потім» треба думати. Бо нам не просто треба дожити до перемоги, а й бути при цьому здоровими та сильними, щоб відбудувати нашу нову країну. Сьогодні день жіночності. Так, він буває не тільки восьмого березня, він є кожного місяця. Це день, коли ми звертаємо увагу на себе, на місце, де ми живемо, на наше оточення. І нам дуже хочеться, щоб все це було охайним, гарним, привабливим, затишним. Тож наводьте цю красу. І про себе не забудьте. Виснажлива праця, постійна тривожність, безсоння через наші думки - все це забирає жіночу красу, забирає нашу силу, енергію. Тож давайте собі час і відпочивати, і пташок слухати, і деревами квітучими милуватися, і дихати вільно на повні груди. А головне - займатися собою та любити себе та світ, особливо той, який ми створюємо власними руками. І не дивлячись на всі складності нашого життя, будьте красивими, говоріть компліменти одне одному, насолоджуйтеся весною, радійте сонечку, першим кульбабкам, нарцисам, тюльпанам. Радійте кожному дню, бо це і є життя: зараз, а не потім, колись. Допомагайте війську наближати нашу перемогу, вірте в себе та будьте щасливими, бо саме для цього ми прийшли в цей світ!🍇17 місячний день. 03 квітня 21:32 ➡️ 22:46 05 квітня. 🌕 у знаку Скорпіона. Аналітика, особливо в фінансах, тобто варто проаналізувати як заробляєте і куди витрачаєте - дуже актуальна тема на сьогодні. Обережніше з ревнощами та пристрастями. Може бути повна недовіра оточенню. Дуже небезпечний день для жінок! Писала про це в Важливих датах, зверніть увагу! Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.
👁 188 26-04-03 05:18
3 квітня. Доброго ранку! Сьогодні намагайтеся дати собі спокій і максимально відпочити від перенавантажених днів цього робочого тижня. Тим більше, що сьогодні пʼятниця, попереду у багатьох два вихідних, ще й Вербна неділя. Ну й день лінощів сьогодні, день відпочинку, який теж треба планувати, як і всі інші дати. І в розклад дня ставити. Бо ми про роботу памʼятаємо, а відпочинок в нас це просто перехід від одного виду робіт до другого. А треба давати собі можливість просто нічого не робити. От проведіть невеличкий експеримент: ви чистите зуби чи миєте руки, ваші дії? Ви просто будете робити саме це, чи ще й раковину помиєте, дзеркало протрете, а може ще й щось зробите? Це такий маленький наочний приклад. Ми весь час щось робимо, бо нас так привчили. Нам з дитинства вбивали в голову, що сидіти без діла неможна, що читати неможна, просто лежати і мріяти неможна, що втрачати дорогоцінний час неможна. Так принаймні в моїй бульбашці. І ми не навчилися відпочивати. Ми весь час кудись біжимо, миємо, чистимо, варимо, або ведемо перемовини, розрахунки, навантажуємо і тіло, і мозок чимось, як нам здається, корисним. Але будь-який механізм потребує відпочинку, бо може просто перегоріти. Тож чому ми забуваємо про це правило, коли це стосується нас? В минулому році мені довелося 10 днів жити в Італії у доньки. Це містечко біля кордону з Францією, заможне та спокійне, справжній курорт біля моря. Я спостерігала, як поводяться італійці, як вони ставляться до життя, як проводять час. Недарма ж Dolce far niente народилося в Італії. Це означає задоволення або, навіть, насолода, від бездіяльності й безтурботного проведення часу. Уявіть собі: насолода… Цьому потрібно вчитися. І зараз спеціально роблю для себе хоча б один день на місяць для оцього Dolce far niente. І в місячному календарі є такий день, день лінощів, як я його називаю, і він саме сьогодні. Не завжди мені вдається весь день провести в простому спостереженні за життям, але намагаюся. Обмежую все максимально наскільки можу, обов’язково ділові моменти, а ще не роблю нічого по дому, не лізу на город, не ходжу за покупками. Не завжди це виходить, але я прагну цього. В нашому організмі відбуваються певні процеси, це система, яка повинна працювати безперервно, як тільки іде якийсь збій, ми починаємо хворіти. Тому так важливо притримуватися певного режиму, в якому потрібно передбачити спокій. Та й справи в такі дні також стають на паузу. А ми їх починаємо продавлювати, їм це не подобається і нічого хорошого з цього не буває. Тож сьогодні подаруйте собі хоча б пару годин Dolce far niente, насолоду від бездіяльності. Це дасть сили, покращить самопочуття та настрій. Єдине, що треба робити весь час, це допомагати війську, щоб нашу насолоду не переривали ці кляті повітряні тривоги, вибухи та обстріли. Дякуємо нашим воїнам, рятувальникам, медикам, волонтерам за те, що живемо у відносній тиші і намагаємося зробити все можливе, щоб полегшити їм боротьбу з ворогом. Допомагайте! Щастя всім!🦋 16 місячний день. 02 квітня 20.18 ➡️ 21.32 03 квітня. 🌕 в 15.10 перейде а знак Скорпіона. Нагадую, що без курсу ще з вчорашнього дня. Тож доленосного не призначайте, поки не вийде у знак Скорпіону. Потім обережніше з пристрастями та підозрілістю, добре йде аналіз будь-яких питань. Дивіться подробиці в рубриці Важливі дати. Дала максимальну інформацію. Але головним залишається наша вдячність Всесвіту, за все що маємо. Символ: Метелик. Голуб. Сходи в небо.
👁 161 26-04-02 06:48
2 квітня. Доброго ранку! Сьогодні перед світанком була Повня в Терезах, а це про наші відносини, стосунки, поведінку в команді та партнерство. Ця Повня називається рожевою, відкриває новий астрологічний цикл і може мати особливу енергію. Назва "рожева" походить із традицій корінних народів Північної Америки і пов’язана з періодом цвітіння флокси, але сам Місяць не змінює свого кольору і є таким, яким є. І саме сьогодні може досягти свого піку, отримати розвиток або логічне завершення все, що розпочалося з 21 жовтня по 5 листопада 2025 року. Згадуйте, що у вас було в цей період і спостерігайте. Підказка: згадати можна по вашім фото в телефоні або записам, якщо не ведете щоденник. Зараз починається період, коли ми можемо відчути, що наші вподобання не співпадають з думкою та вподобаннями колективу, суспільства. А так як в Повню розкривається багато таємниць і ми бачимо те, що зазвичай скрите від нас, а при цьому наш розум не дружить з серцем та емоціями, будьте трохи обережніше. Перед тим, як висловити свою точку зору, подумайте хоча б трохи. Бо з дипломатичністю може бути важко. І не ведіть зараз перемовин, бо домовлятися буде некомфортно. Нас взагалі не сильно захочуть чути та й ми теж когось. Але це чудовий період, щоб розібратися що ми любимо, що ми хочемо, що нам подобається, що ми робимо з задоволенням. Попереджаю, що реакція оточення може бути не такою, як ми очікуємо. Чи важливо це для вас? Чи варто сваритися? Може краще уникнути скандалів, конфліктів і пошукати компроміс? Бо це найважливіший період у стосунках, коли треба приймати рішення: ви разом чи краще розійтися, чи можливий подальший розвиток, чи завершити все на цьому етапі. А ще це чудовий час, щоб зайнятися своєю зовнішністю, вбранням та іміджем взагалі. І є ще одна приємна новина: це чудовий час для творчості, всі ваші задумки, нарешті, почнуть набувати форми, реалізовуватися чи навпаки, прийде розуміння, що це не ваше. Тож насолоджуйтеся красою, оточуйте себе любовʼю, знаходьте компроміс та не забувайте допомагати війську. Нижче дам посилання на картку волонтерки, яка весь час допомагає військовим, щоб ви не шукали. А так як сьогодні наша Повня це ще й про гроші та вдячність, то чим більше задонатите, тим більше і повернеться. І саме в цей період треба дякувати всьому, що маєте, а це і про життя у відносному спокої, який забезпечують саме наші військові. Тож дякуйте і робіть їм подарунки. Ну і не забувайте про своє оточення та самих себе. Щастя всім!https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228
👁 200 26-04-01 04:53
1 квітня. Доброго ранку! Сьогодні варто подивитися, хто ж нас оточує, що це за люди, чи йдемо ми разом, чи може ви їх тягнете за собою. Якщо разом, то це чудово, тоді можна досягти величезних результатів і отримати бажане. А от якщо тягнете… просто дайте собі відповідь на питання: навіщо? Часто ми намагаємося так тягнути своїх родичів, особливо дуже близьких, колег, друзів. Ми весь час намагаємося підставити руки, захистити, витягти, зробити все за них, бо ж їм важко або вони ж просять. І таким чином ми привчаємо їх до бездіяльності. Навіщо щось робити, якщо ви прийдете і все порішаєте. Навіщо напрягатися, якщо все зроблять за вас. А потім ми ображаємося, що втомилися, що ніхто нічого не хоче робити, що ми все тягнемо самостійно. А ще, що люди поруч з нами якісь безвідповідальні, безініціативні, байдужі, інфантильні. І це стосується не тільки дітей, а й батьків, чоловіка чи жінку. Ми це робимо своїми власними руками, створюємо паразитів, які живуть за наш рахунок, існують тому, що є ми. І найгірше, ми вважаємо це правильним, ми звикаємо до цього, ми починаємо плутати турботу і розбещеність, ми перестаємо бачити ту грань, за якою наша допомога переростає в наш обовʼязок. І ми перетворюємося в обслуговуючий персонал, тобто на нас починають паразитувати. Сьогодні це буде добре видно і можна зрозуміти чи є це в нашому житті. А ще чи не ведемо ми себе так, що паразитуємо на комусь. Ну і про глистів не забудьте. Їх треба позбуватися, в людській подобі також. Бо наше здоровʼя, наша енергія, наші сили, наші здобутки в першу чергу потрібні нам. Саме за це зараз і йде ця клята війна. А щоб на нас не паразитували, то допомагайте війську. Там завжди є потреби. І завжди варто допомагати. Майте спокійний день і будьте щасливими.🐍 15 місячний день. 01 квітня 19:04 ➡️20:18 02 квітня. .Звертаю увагу. День розпочнеться ввечері. Повня буде в пʼятницю рано в ранці в Терезах. 🌕 з 05:51 в Терезах. Відносини, співпраця, а також баланс та гармоні в усьому допоможуть досягти цілей. Але ж тримайте той баланс. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами.
👁 167 26-03-31 04:09
31 березня. Доброго ранку з Києва! Люблю своє рідне місто, дуже люблю ходити його вулицями, підніматися та спускатися горами, заходити в магазинчики, роздивлятися людей, чути уривки розмов. І навіть дощик не псує його краси. От тільки ями на дорогах, провали в асфальті, минулорічне листя в купі з брудом та сміттям, наче плями на вишуканому вбранні…. І нічого не міняється….дуже боляче. А в нас продовжуються енергії дня, які розпочалися ввечері. Тобто в нас буде відчуття, що все це вже було, що ми ніби застрягли в якійсь ситуації, що весь час повторюється. Це сигнал, що треба завершити і поставити крапку та таку серйозну, щоб вона не перетворювалася час від часу в кому і ми не продовжували ходити по колу і наступати на ті самі граблі. Хоча ми дуже любимо ці граблі, але може вже. пора їх викинути або дивитися уважніше. Впорядковуйте своє життя. Прибирання на робочому столі дасть нові ідеї, а приготування чогось смачненького - відчуття комфорту. Балуйте себе зараз. І доглядом за собою, і новими нарядами, і приємним спілкуванням з приємними людьми в затишних кафешках та ресторанчиках. Наводьте вдома затишок. Наводьте затишок в душі і в своєму житті. Це те, що буде нас тримати в квітні, бо місяць знову буде переповнений бурними подіями, шокуючими новинами, непередбачуваністю та емоційними гойдалками. Сьогодні добре починати щось нове, йти вперед і не озиратися весь час в минуле. Ввечері можна розпочинати виганяти паразитів із свого організму та свого життя, щоб хоча б це не заважало нам діяти. Паразити, що живуть за рахунок нас, з першого разу можуть не зрозуміти, тож розпочніть ввечері, а завтра продовжимо. А щоб наші воїни могли вигнати паразитів з нашої країни, їм потрібна наша допомога. Тож допомога війську, бо це допомога нам самим. Робіть це, щоб поважати себе. Це номер картки волонтерки, щоб не шукали. 4441111128188228Майте тихий день та будьте щасливими!14 місячний день. Зверніть увагу на час!! 31 березня 17:50 ➡️19:04 1 квітня. 🌖 в сузірʼї Діви. Уважніше до деталей і наведіть лад в домі і на робочому місці. Впорядкуйте все. Символ: Труба. Мисливський ріг.
👁 174 26-03-30 05:13
30 березня. Доброго ранку! З початком нового тижня. Він, вже за звичкою, буде енергійним, з багатьма подіями, які сильно впливають і на наш настрій, і на наше самопочуття. Тож краще підготуватися заздалегідь, тоді цей час можна використовувати з користю для себе, а не розгублено кліпати очима. На цьому тижні закінчується перший місяць весни. Добре потихеньку підбивати підсумки, щоб знати, що і як робити далі, на чому зосередитися. 2 квітня вночі до нас прийде Повня, настане час завершувати, а не починати. А для початку чогось нового в нас є саме цей тиждень до четверга. Тож вперед, не баріться. В понеділок, тобто сьогодні, збираємося з силами, продумуємо план дій і ближче до вечора починаємо рух. Наступний подібний період для того, щоб розпочати щось нове, буде аж з 17 квітня. Сьогодні ж ранком добре просити і виконувати прохання інших. Тож ж самого ранку попросіть у Вищих Сил захисту, поради, прощення. І обов’язково виконайте прохання першого, хто звернеться до вас, так Всесвіт виконує наші бажання, через когось, бо в нього немає інших рук окрім наших. Саме тому відгукуйтеся, коли вас просять, тоді ви будете постійно відчувати підтримку Вищих Сил. І не бійтеся просити, бо інакше нас ніхто ніколи не почує. Так було завжди, так є і так буде. Непомітних не помічають. Вчиться просити. Це важко. Але необхідно. Вчиться просити підвищення на роботі, якщо ви відчуваєте, що можете робити більше і нести за це відповідальність, вчиться звертати на себе увагу інших, якщо відчуваєте в собі сили, вчиться просити допомогу, коли вам важко і ви не справляєтеся. Вчиться цьому. Невміння просити - це наша гординя, наша пихатість, наша невіра в людей, які поруч. Ви ж допомагаєте тим, хто просить? Тож чому не вірите, що допоможуть вам? Ввечері енергії поміняються. І нам буде здаватися, що це вже було, що ми ніби ходимо по колу. І це чудовий день, щоб це коло розірвати і вийти на новий виток життєвої спіралі. І ви побачите безліч можливостей, які відкриваються перед вами. Треба тільки наважитися зробити перший крок. От і зробіть його. Допомагайте війську. Це треба робити постійно, особливо коли нас просять. Нашим воїнам важко просити, часу немає, але вони навчилися звертатися до волонтерів, які просіть за них. Нижче дам посилання на картку надійної волонтерки. Допомагайте! Тоді і ваші бажання обовʼязково збудуться. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228
👁 158 26-03-29 05:35
💖 12 місячний день. 29 березня 15:14➡️ 16:34 30 березня . Зверніть увагу, 12 місячний день розпочинається ближче до вечора! До цього діють енергії 11 дня. Опис дала вчора. 🌖 в знаку Лева до 20:28, далі без курсу і з 22.33 в знаку Діви. Прагнення бути у всіх на виду, хизуватися своїми здобутками, робити благородні вчинки - енергії, які несе Місяць в Леві. Символ: Серце. 💗 Чаша Грааля. Це день любові та мудрості. До навколишніх варто ставитися доброзичливо, інакше милість цього дня пройде повз вас.Настрій: пасивний день.У дванадцятий місячний день ви можете зустріти свою ідеальну любов, зустріч з якою доленосна. Це день почуттів і емоцій. Покажіть рідній людині як ви піклуєтеся про неї – це дуже покращить ваші стосунки. Недарма одним із символів дня є серце. З оточуючими, а тим більше з близькими людьми, краще не сваритися, бо якщо посварилися — помиритися буде дуже важко, або навіть зовсім неможливо. Тому будьте обережні в спілкуванні. В крайньому випадку, проведіть сьогоднішній день на самоті.🔮Порада дня: виконайте прохання людини, яка перша попросить вас про допомогу. Так Всесвіт виконує бажання, в нього є тільки наші руки. Виконаєте, тоді і ваше виконає хтось інший. Моліться, звертайтеся до Всесвіту, слухайте своє серце, відкривайте його для вдячності. Просіть і вам дадуть. І нагадую всім про уважність та обережність. Уважність до себе і обережність по відношенню до того, що нас оточує. Частіше дякуйте: собі, оточенню, обставинам і Вищим Силам. Не забувайте, що подяка може бути не тільки словом, а й ділом. І дуже важливо дякувати серцем, а не розумом. Все, що ми сьогодні віддамо, повернеться до нас примножене. Це як любов, тільки віддаючи її, ми можемо отримати набагато більше того, що в нас є. Коли любов ми не ховаємо, то вона приваблює інших людей. Діліться своє любовʼю. І тільки віддавши, ми можемо отримати. 🩵Колір: блакитний, морської хвилі, небесний.🏁Починання: краще нічого не починати в цей день. Якщо хочете мати активний день, то робіть все з самого ранку і до обіду. Потім, всі наші починання якщо і будуть вдалими, то далі почнуться процеси гальмування. 🛠️Бізнес процеси: займіться рутиною. Максимальна пасивність. Добре, що сьогодні неділя. Активність тільки до обіду, поки буде продовжуватися 11 місячний день. 💰Фінанси: не раджу інвестування та різні фінансові операції. Не беремо і не даємо в борг. Благодійність принесе прибуток. Чим більше віддасте грошей на добрі справи, тим більше повернеться. Віддаємо борги. 🗣️Спілкування: добре провести день в компанії близьких друзів чи колег, не можна зʼясовувати стосунки чи сваритись. Весь позитив, який подаруєте людям, повернеться багатократно. 🏥Здоровʼя: бережемо серце та нервову систему від перевантажень та неприємних думок. Навантаження для тіла можна і потрібно збільшувати. Не можна переїдати, не можна пити спиртне, палити. День пов'язаний з водою, тому пийте якнайбільше. І відмовтеся сьогодні від яблук та яблучного соку. 🫶Інтимні стосунки: краще утриматися або обмежити себе у сексуальних стосунках. Все має бути обов'язково побудовано на духовності, почуттях, на взаєморозумінні. Говоріть більше про своє кохання, захоплюйтесь один одним. Це посилить ваші почуття багаторазово.😴Сни: світлі та добрі. Вважається, що сам Всесвіт через сон дарує своє кохання. Майже всі сни збудуться, тож запам'ятовуйте їх. І довіртеся побаченим образам.Якщо насниться щось погане, не вірте, не засмучуйтесь, такий сон розвіється ранком. Просто помоліться і подякуйте Всесвіту за все, що маєте. Нагадую, що 12 день прийде лише, о 15:14🔑Ключові слова: зустріч із самим собою, відкриття серця, подяка, відновлення порозуміння зі світом. 💡Джерело енергії: молитва, вдячність, благодійність, допомога нужденним.
👁 166 26-03-28 05:40
28 березня. Доброго ранку! Цікавий день сьогодні і дуже енергійний. З ранку і до полудня можна розпочати щось зовсім нове, початок буде вдалим, а справа буде рухатися саме так, як вам буде вигідно. Ранком добре просити поради та допомоги у наших пращурів, згадати їх всіх, подякувати, простити і попросити прощення. Вони чують нас. І допоможуть, якщо ви їх просите. А по обіді енергії стане ще більше на стільки, що вона буде вимагати випустити її на волю. Тож придумайте собі справу, краще з фізичним навантаженням. Мені легше, займаюся квітниками, борюся з бурʼянами і це забирає весь негатив і дає дуже оптимістичний настрій. Можна мити вікна, прибирати в домі, гуляти, танцювати, головне - не сидіти перед телевізором. Тим більше, що й погоду обіцяють хорошу. До речі, новин буде багато, не треба їм усім довіряти і кидатися з головою в цей інформаційний потік. Ми будемо в такому стані, що можемо почути того, чого нема насправді, будемо додумувати і шукати чорну кішку в темній кімнаті де її немає. А потім нервувати, тривожитися і погано спати. Краще щось зробити важливе, гарне, красиве. А ще не сваріться, особливо з коханими. А хотітися буде сильно. А ще буде неймовірне бажання настоювати на своєму, намагатися взяти верхи. Просто задайте собі питання: ви хочете бути правими чи щасливими? Всі зʼясування стосунків цими вихідними приведуть якщо не до розриву, то до дуже гучної сварки і склеїти відносини буде важко, взаємна образа не дасть відчуття щастя. Тож притримайте язика. Тим більше, що буде щось нити в серці і просити визнання. Розберіться, що це. Де ви себе вважаєте недооціненим. І виправляйте, але не за рахунок інших. Бо в наших бідах винні тільки ми. Сили багато, енергії багато, то ж чи варто витрачати її на щось, що не приносить задоволення? В нас і так багатенько різних привидів для тривоги. Відпускайте. Займіться собою і нехай весь світ почекає. Допомагайте війську. Майте активний плідний день і будьте щасливими.👑 11 місячний день. Зверніть увагу: з ранку у нас 10 місячний день, опис вище, потім вже 11. 28 березня 12:52➡️ 15:14 29 березня. 🌓 в сузірʼї Лева. Бажання бути в центрі уваги, піднесення, впевненість в собі / ось основні енергії, які допоможуть вирішити всі наші справи. Сьогодні ще й Венера зʼєднується з Хіроном. Дам невеличку інформацію в Важливих датах. (Підписуйтеся на канал, де набагато більше інформації) Символ: Вогняний меч. Лабіринт. Корона. Хребет. 🔥👑