Джерело
Енергії дня | 9 травня. Доброго ранку! Як чудово на дворі сьогодні! Звуків так багат...
170 Охват/переглядів
2026-05-09 05:51
Повідомлення №5233
9 травня. Доброго ранку! Як чудово на дворі сьогодні! Звуків так багато, що вони зливаються в якийсь неймовірний концерт, а пахощі, а легка прохолода, а трава, яка виростає за один дощ - травень… люблю його. Якийсь він для мене світлий місяць….хоча, якщо чесно, то я люблю всі місяці, кожен за своє. Травень - ось за ці ранкові пахощі, звуки… жоден місяць немає такого. Вчуся жити на природі і з природою. Так сталося, що я перша зі своєї родини переїхала в село, купила будинок і тепер це мій рятівничок. А зараз ще й обставини так складаються, що жити тут набагато краще. Вчуся саджати, доглядати, збирати, зберігати. Вчуся жити з комахами та павуками, кліщами та шершнями, жабами та вужами, з постійним брудом в хаті, який наносять мої тваринки. Вчуся радіти дощу та снігу, ранковій прохолоді та сонцю. А ще я вчуся не реагувати на зовнішні виклики, на той впорядкований хаос, що відбувається в світі. І це не означає, що я повністю відірвана від світових подій. Просто я не приділяю цьому багато часу і все намагаюся сприймати спокійно, бо знаю, що все в житті проходить, а от нерви не залізні, їх берегти треба, так само як і своє здоровʼя. Ніколи так багато не займалася здоровʼям, як зараз. І не тому що все болить. А тому, що може боліти, якщо не давати собі фізичного навантаження, якщо їсти що прийдеться і коли прийдеться, якщо не відпочивати, коли втомлений, якщо реагувати на все за принципом «все пропало». Бо якщо добре подумати, то набряк, який виник через укус мошки чи комара, набагато важливіший для нас ніж як і хто сприйняв теревені тих, хто зараз робить вигляд, що править світом. Тож вчуся, не завжди виходить, але я просуваюся вперед. Стільки часу звільнилося! А ще я при цьому працюю. Онлайн, але працюю, на це теж потрібен час. А ще консультації поводжу, натальні карти складаю, розбираю складні стосунки або допомагаю іншим знайти свій баланс і у відносинах, і в житті. Тому давно навчилася не звертати увагу на те, який день тижня, відпочивати, коли втомилася, а не коли «так положєно», робити все трохи повільніше, але якісніше. А ще - поважати людей, їх думки, їх потреби, їх характер. Я просто не спілкуюся з тими, які мені неприємний або з ким ми повністю розходимося в цінностях. Я не збираюся нікого перевиховувати, хоча можу підказати, направити, якщо людина просить і чує. Сьогодні день, коли ви можете оцінити свої знання та вміння і почати працювати з тим, яких навичок не вистачає для повноцінного збалансованого життя. Бо гармонія - це основа нашого існування. І як би боляче інколи не ставало, потрібно повертати себе кожного разу в цей баланс. І цьому треба вчитися. Особливо зараз. І саме сьогодні це дасть чудовий результат, як і будь яке навчання. А ще сьогодні день благодійності. Все, що ви направите на допомогу іншим, повернеться багатократно, перевірено не одноразово. Тож допоможіть сьогодні війську або нужденним. Щоб не шукали, даю посилання на банку волонтерки, яку знаю особисто, там все чесно. https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228Майте спокійний день і будьте щасливими. P. S. Я вчора під дощик вареників з сиром наліпила. Тож сніданок був шикарний. Чого і вам усім раджу.📚🎴22 місячний день. 09 травня 02:23 ➡️ 02:41 10 травня. Ми прожили три чверті місячного циклу. Йдемо на завершення всіх справ та повну очистку простору, щоб потім наповнити його своїми намірами та бажаннями. Щоб енергія, яку нам дає Всесвіт не витрачалася на те, що віджило себе, а йшла на те, що нам необхідно. Всесвіт намагається підказати нам, що робити, як діяти, як жити. Збирайте ці знаки, сни, записуйте. Бо втратимо інформацію. Для розшифровки включайте інтуїцію. 🌗 в знаку Водолія. Прагнення бути вільним від усього, особливо умовностей та застарілих традицій, бажання навчитися чомусь новому - це настрій сьогоднішнього дня.