Джерело
Енергії дня | 1 травня. Доброго ранку! Привіт, травень! Місяць розпочинається і закі...
148 Охват/переглядів
2026-05-01 05:16
Повідомлення №5210
1 травня. Доброго ранку! Привіт, травень! Місяць розпочинається і закінчується Повнею. Явище доволі рідкісне. Сьогоднішня Повня називається Квітковою, квітів дійсно багато і зараз, коли розпочнеться тепло, їх буде ще більше. Ця Повня в Скорпіоні, а отже протягом місяця буде багато емоцій, пристрасті, ревнощів, страхів, контролю, тем, повʼязаних з боротьбою за владу на всіх рівнях і в родинах, і в державах, розкриється достатньо таємниць та такого, що хочеться сховати від очей подалі. І цей стан ми могли відчути вже вчора, емоції могли переповнювати нас, переливатися через край. Це можна пустити на самоплив і страждати, а можна навчитися опановувати себе без негативного впливу на організм. Способів маса. Про деякі безкоштовно розповім в неділю об 11.00 по зуму. Якщо бажаєте, пишіть в коментарях, надішлю посилання в особисті. Я не прихильниця теорії, що все емоції повинні вийти. Коли дитина плаче, ми ж не говоримо їй: плач далі. Ми намагаємося знайти та прибрати причину, відволікти її. Бо чим більше дитина плаче, тим бистріше може бути істерика. Тож чому ми таке робимо з собою? Ця Повня дуже емоційна, а головне трансформаційна. О, рима утворилася. Тож трансформації будуть відбуватися з нами хочемо ми цього чи ні, віримо ми в це чи ні, це як дощ або холод, ми його не любимо, але він є, мабуть не знає, що нам не довподоби. Ми можемо навіть не вірити в нього, але він є. Але, люблю оце слово але, є в ньому щось живе і обнадійливе чи навпаки. Тож є гарні новини: Белтейн, або Бельтайн, кому як подобається, про який я писала вчора, дещо значно помʼякшить, а дещо навпаки загострить. Перехід в Світлий Час року поставить свої завдання, але й примусить Темряву відступити, а нас зайнятися собою. Тож краще іти на зустріч цим процесам. Знайдіть обовʼязково час для себе, щоби побути з собою наодинці. Нехай це буде 15-20 хвилин, запаліть свічечку, таку саму, як ми запалювали вчора, поставте чашку води поруч і виговоріть все що наболіло і цьому вогню і цій воді. Очистіть себе від негативу, важкості, яку ми носимо в середині себе, подумайте чого і кого хочеться позбавитися, що викинути з свого життя, які звички, забобони, яких людей, які теми, тривоги, а що залишити та присилити. Подумайте чим ви багаті. Не в сенсі грошей, а по життю, що вмієте робити таке, як не вміють інші і краще за всіх, що маєте в душі та серці. Воду вилийте, як тільки свічка догорить. І обовʼязково дякуйте, дякуйте всім, хто підтримує, тим, хто просто усміхнувся сьогодні вранці, дякуйте тим, хто допомагає, дякуйте собі, що ви є у вас. Дякуйте життю, дякуйте Всесвіту, дякуйте своєму коханню, любові, дякуйте тим, хто зараз у війську, дякуйте рятувальникам, медикам, волонтерам. Дякуйте. І нехай ваше серце та душа очистяться ще більше від цих слів подяки. Добре, навіть, купити подаруночки кому бажаєте, і задонатити на військо. Все повернеться вам добром. А якщо ви робили та робите добро, то і вас знайдуть ваші подарунки. Щастя всім! 🐍 15 місячний день. 01 травня 20:31 ➡️20:44 02 травня. Звертаю увагу. День розпочнеться ввечері. Повня буде сьогодні о 20.23 в Скорпіоні. 🌕 в Скорпіоні. Повня у Скорпіоні занурює нас у найглибші емоції і піднімає з дна душі дуже важливі теми: влада, контроль, страхи, вразливість, близькість, глибини несвідомого.Більше - в Важливих датах. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами.