Джерело
Енергії дня | 4 квітня. З новим ранком нас всіх! Знову активізувалися повітряні трив...
177 Охват/переглядів
2026-04-04 04:29
Повідомлення №5155
4 квітня. З новим ранком нас всіх! Знову активізувалися повітряні тривоги. Вчора вдень, як раз коли ця мерзота знову била по нашим містам, виїжджала з Києва. Поки не бачиш зброї на наших дорогах, поки не чуєш оце завивання тривоги, здається, що світ такий лагідний, особливо зараз, коли все прокидається від зимової сплячки. Сьогодні та завтра дуже небезпечні дні. Не хочу нікого залякувати назвами планет зокрема, просто будьте сьогодні та завтра вкрай уважними, не розслабляйтеся. Не треба тремтіти і нервувати. Треба намагатися захистити себе під час тривог, безпечних місць в Україні зараз немає. Світ теж стоїть перед новим стартом нової небезпеки. Тож варто мати запаси води, зарядити всі прилади та повербанки, документи та гроші не розкидувати по всьому дому, а тримати десь близько, сприймати всі негаразди не як особисту трагедію, бо ми всі в одному човні, а як те, від чого потрібно знайти захист. Це як негода, на жаль, запобігти не можливо. Але в наших силах захистити себе. Війна страшна річ. Дуже страшна. Але ще страшніше виключити себе з нормального життя. Бо саме цього і добиваються усі ці мерзенні потвори, щоб ми перестали жити. І їм байдуже - фізично, морально, ментально. Їм аби нас не було. Хоча і тоді вони не заспокояться. Вони не можуть жити в спокої, бо головне для них, то ненависть. Вони все роблять через ненависть: живуть, кохаються, народжують, працюють, пʼють, відпочивають. Ненависть - це їх національна їжа. І саме в ненависть вони хочуть перетворити весь світ. Захиститися від цього ми можемо тільки любовʼю, коханням, вірою. Тож живіть повним життям. Настільки повним, наскільки можете чи мрієте. Не треба нічого залишати на потім. Але про це «потім» треба думати. Бо нам не просто треба дожити до перемоги, а й бути при цьому здоровими та сильними, щоб відбудувати нашу нову країну. Сьогодні день жіночності. Так, він буває не тільки восьмого березня, він є кожного місяця. Це день, коли ми звертаємо увагу на себе, на місце, де ми живемо, на наше оточення. І нам дуже хочеться, щоб все це було охайним, гарним, привабливим, затишним. Тож наводьте цю красу. І про себе не забудьте. Виснажлива праця, постійна тривожність, безсоння через наші думки - все це забирає жіночу красу, забирає нашу силу, енергію. Тож давайте собі час і відпочивати, і пташок слухати, і деревами квітучими милуватися, і дихати вільно на повні груди. А головне - займатися собою та любити себе та світ, особливо той, який ми створюємо власними руками. І не дивлячись на всі складності нашого життя, будьте красивими, говоріть компліменти одне одному, насолоджуйтеся весною, радійте сонечку, першим кульбабкам, нарцисам, тюльпанам. Радійте кожному дню, бо це і є життя: зараз, а не потім, колись. Допомагайте війську наближати нашу перемогу, вірте в себе та будьте щасливими, бо саме для цього ми прийшли в цей світ!🍇17 місячний день. 03 квітня 21:32 ➡️ 22:46 05 квітня. 🌕 у знаку Скорпіона. Аналітика, особливо в фінансах, тобто варто проаналізувати як заробляєте і куди витрачаєте - дуже актуальна тема на сьогодні. Обережніше з ревнощами та пристрастями. Може бути повна недовіра оточенню. Дуже небезпечний день для жінок! Писала про це в Важливих датах, зверніть увагу! Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.