Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Джерело

Енергії дня | 1 квітня. Доброго ранку! Сьогодні варто подивитися, хто ж нас оточує, ...

Логотип телеграм спільноти - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
200 Охват/переглядів 2026-04-01 04:53 Повідомлення №5151
1 квітня. Доброго ранку! Сьогодні варто подивитися, хто ж нас оточує, що це за люди, чи йдемо ми разом, чи може ви їх тягнете за собою. Якщо разом, то це чудово, тоді можна досягти величезних результатів і отримати бажане. А от якщо тягнете… просто дайте собі відповідь на питання: навіщо? Часто ми намагаємося так тягнути своїх родичів, особливо дуже близьких, колег, друзів. Ми весь час намагаємося підставити руки, захистити, витягти, зробити все за них, бо ж їм важко або вони ж просять. І таким чином ми привчаємо їх до бездіяльності. Навіщо щось робити, якщо ви прийдете і все порішаєте. Навіщо напрягатися, якщо все зроблять за вас. А потім ми ображаємося, що втомилися, що ніхто нічого не хоче робити, що ми все тягнемо самостійно. А ще, що люди поруч з нами якісь безвідповідальні, безініціативні, байдужі, інфантильні. І це стосується не тільки дітей, а й батьків, чоловіка чи жінку. Ми це робимо своїми власними руками, створюємо паразитів, які живуть за наш рахунок, існують тому, що є ми. І найгірше, ми вважаємо це правильним, ми звикаємо до цього, ми починаємо плутати турботу і розбещеність, ми перестаємо бачити ту грань, за якою наша допомога переростає в наш обовʼязок. І ми перетворюємося в обслуговуючий персонал, тобто на нас починають паразитувати. Сьогодні це буде добре видно і можна зрозуміти чи є це в нашому житті. А ще чи не ведемо ми себе так, що паразитуємо на комусь. Ну і про глистів не забудьте. Їх треба позбуватися, в людській подобі також. Бо наше здоровʼя, наша енергія, наші сили, наші здобутки в першу чергу потрібні нам. Саме за це зараз і йде ця клята війна. А щоб на нас не паразитували, то допомагайте війську. Там завжди є потреби. І завжди варто допомагати. Майте спокійний день і будьте щасливими.🐍 15 місячний день. 01 квітня 19:04 ➡️20:18 02 квітня. .Звертаю увагу. День розпочнеться ввечері. Повня буде в пʼятницю рано в ранці в Терезах. 🌕 з 05:51 в Терезах. Відносини, співпраця, а також баланс та гармоні в усьому допоможуть досягти цілей. Але ж тримайте той баланс. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами.