Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Джерело

Енергії дня | 18 березня. Доброго ранку! Сьогодні ми можемо відчувати неймовірну вто...

Логотип телеграм спільноти - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
235 Охват/переглядів 2026-03-18 05:39 Повідомлення №5131
18 березня. Доброго ранку! Сьогодні ми можемо відчувати неймовірну втому або що все валиться з рук, повну апатію і неймовірне бажання посваритися з усім світом, весь час хочеться плакати та жаліти себе. Не хвилюйтеся. Завтра почне попускати, а до пʼятниці взагалі все зміниться. Наш енергетичний ресурс вичерпався. Ну, самі поміркуйте: останній день місячного циклу, Місяця на небі вже не видно, останні дні ретроградного Меркурія, а це завжди найпотужніші дні по впливу на нас, ще будуть два дуже неприємні аспекти Венери, Юпітера та Урана з Сонцем. Багатенько сьогодні всього. Більш того, ми вже вчора ввечері могли відчути якусь невдоволеність собою, подіями в світі, погодою, рідними, колегами - загалом всім, що є навкруги. Нічого, це пройде. Головне не занурюйтеся в це. Що робити: не перевантажуйте себе! Відкладіть все, що потребує неймовірної уваги, бо толку все одно не буде, окрім втоми ви нічого не отримаєте, а ще й при сьогоднішній незібраності, може бути купа помилок, які потім дуже важко виправити. Я вже не кажу, що наша неуважність може призвести до збоїв в організмі, аварій та катастроф, це само собою зрозуміло. Тож не перевантажуйте себе! Дайте собі спокій на один день. Не підписуйте важливих документів, не приймайте доленосних рішень, не поспішайте нікуди. Максимально відпочивайте. Не ходіть в натовп. Будьте обережні на дорозі і як водій, і як пішохід. Слідкуйте за тиском. Я не хочу нічого лякати, але поставтеся до цього з розумінням. А тим, хто не вірить в астрологію хочу задати питання: у вплив на нас магнітних бурь вірите? А в зміни погоди та наше самопочуття? А в зміну сезонів? Отож. Але я нікого не агітую, вибір завжди за вами. Сьогодні добре прибирати. Тільки знову таки, без фанатизму. Почистіть комп, телефон, інші гаджети, пошту від зайвого, звільніть памʼять, знадобиться для нового. Теж саме зробіть з робочим столом, шафою, холодильником, своєю квартирою чи домом. Перевірте гаманці, кишені, сумки. Викиньте все сміття, яке там накопичилося. Часто нове не приходить тому, що немає місця для нього. Це як з памʼяттю телефона: поки не видалиш щось непотрібне, нового не закачаєш. Нічого не купуйте, бо витратите купу грошей, а в результаті все це не сподобається і потім доведеться міняти чи віддавати. Ну і наші думки, тривоги, сумніви, образи, невпевненість в собі, токсичних людей, болючі стосунки - відпускайте все це від себе, не тримайте. Просто скажіть: мені це більше не цікаво. Сьогодні легше ніж будь-коли кинути палити чи пити. Просто пообіцяйте собі не робити цього більше. І тримайте слово. День складний. Але ми переживаємо щось подібне кожного місяця, може не настільки потужне як сьогодні, але переживаємо. Просто вірте в себе. Вірте в свою долю. Обовʼязково допомагайте війську. Це єдиний спосіб захистити себе від ворога. Всьому, що прийшло в життя за цей період - дякуйте і нічому не дивуйтеся. Все йде за планом, трохи дивним для нас, але так вирішив Всесвіт. Щастя всім!🐙🐙29 місячний день. 18 березня 05.46 ➡️03.24 19 березня. Найважчий день всього місячного циклу. Сьогодні ще й відбудуться дуже важливі аспекти. Будьте максимально уважні та обережні. Читайте в Важливих датах. Прогноз давала ще на початку березня. 🌚 в останніх градусах знаку Риб. Тут будемо завтра зустрічати Молодик о 03.24. А о 05.59 вже прийде 2 місячний день. Риби - це про глибину, про мрії, про розмитість кордонів, про таємниці. Отакий і настрій буде сьогодні. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг.