Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Джерело

Енергії дня | 8 березня. Доброго ранку! Вітаю усіх жіночок та дівчаток з днем жіночн...

Логотип телеграм спільноти - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
164 Охват/переглядів 2026-03-08 06:17 Повідомлення №5115
8 березня. Доброго ранку! Вітаю усіх жіночок та дівчаток з днем жіночності, краси, весни, кохання та любові! Радійте життю! Насолоджуйтеся кожним днем! Не живіть постійним очікуванням та терпінням. Без них теж нікуди, але краще створювати свій світ самостійно, ніж чекати милості від когось. Будьте хазяйкою та господинею своє долі і свого життя. Ми всі, я маю на увазі людство, повинні навчитися любити. Це головне призначення у нашому житті. Нам всім потрібно навчитися любити. Поки що ми вміємо тільки ненавидити. Як тільки ми навчимося любити, не буде війн не тільки глобальних, а й маленьких, які бувають між рідними людьми. І нехай сьогоднішній сонячний день подарує всім радість, ніжність і любов. Сьогодні не у всіх може бути святковий настрій. Біль втрат та самотності, відчувається в такі дні сильніше ніж в інші. Я теж сама, чоловік у війську. Але вчора я отримала від нього посилку з подарунком. Сьогодні - вітання. Тож з одного боку дуже приємно, а з іншого боляче, бо так хотілося , щоб був поруч. Але нічого не вдієш, війна… ось тут дійсно нам знадобиться терпіння. Ще й день сьогодні за своєю енергією доволі складний. Намагайтеся не піддаватися суму, бо він затягне і повністю зіпсує і настрій, і відчуття весни, і, навіть, спокій. Займіть себе якоюсь справою. Я збираюся прибирати, бо це найкраще, що можна робити сьогодні. Буду прибирати наскільки сил вистачить. І дім хочу весь вимити, і у дворі продовжу квітники приводити в порядок, де сніг зійшов. Сьогодні найкращий день, для того, щоб чогось позбавлятися. Особливо того, що захаращує наше життя. Викидайте все непотрібне. Я з цим намагаюся боротися майже кожного місяця. Але природна жадібність, з якою я воюю, не дає мені це зробити. Я вже, навіть, в мішки поскладала. Але потім витягаю з них то одне, то інше. От ніби і не треба, а все одно якось само собою витягується. Вам знайомо таке? Отож.Теж саме відбувається і з нашим життям. Нас щось мучить або ми з чогось виросли, або все давно минуло, а періодично, до речі, саме в такий день як сьогодні, витягуємо щось із мішка з непотребом, який ніяк не викинемо із своєї памʼяті та починаємо роздивлятися, думати, що може знадобиться, пригодиться, а як же я без цього. і знову перемагає жадібність: моє, не хочу віддавати, хочу бавитися. А воно займає місце і не дає прийти в життя чомусь світлому та радісному, бо не влазить, місця немає. Тож викидайте все. Не жалійте. Якщо щось цінне, то передавайте іншим. Або просто відпускайте від себе. Це я про людей, про спогади, про негаразди. Все минеться в цьому житті. І інколи треба трохи допомогти цьому піти назавжди з нашого життя. От саме цим займатися сьогодні найкраще. І будьте сьогодні обережніше з алкоголем. Я раджу взагалі утриматися, бо може понести не туди, потім розгрібати буде важко. А все, що сьогодні йде, йде назавжди, повернути буде неможливо. Перевіряла не один раз. І обережніше будьте і в побуті, і на дорозі. Бо ми сьогодні маємо розпорошену увагу. Будьте уважними, тримайте це під контролем. Допомагайте війську. Їм теж важко без нас, не тільки нам без них. Ну і щастя всім в цей сонячний весняний день!