Джерело
Енергії дня | 10 лютого. Доброго ранку! Сьогодні важливо включити увагу. День небезп...
216 Охват/переглядів
2026-02-10 06:00
Повідомлення №5074
10 лютого. Доброго ранку! Сьогодні важливо включити увагу. День небезпечний, як для нашого тіла, так і для мозку та репутації. В такі дні буває багато аварій, в основному через людський фактор, багато сварок, може, навіть дійти до бійки, а про розлучення назавжди взагалі мовчу, буде ще й неймовірне бажання стрибнути в гречку чи зробити щось з визовом, на зло комусь, наговорити поганих слів та гучно хлопнути дверима. Про все це потім будемо сильно жалкувати. Тож застерігаю: будьте уважними, толерантними та відповідальними. Хоча, якщо хочеться з кимось нарешті розірвати стосунки, то кращого дня придумати важко.Сьогодні ми маємо неймовірну здатність накручувати самого себе, навіть, якщо нічого не відбувається. Або піддатися спонтанним емоційним сплескам, бо щось десь почули, щось побачили, щось придумалось і понеслося. Зараз така кількість аспектів одночасно, яка не завжди відбувається протягом місяця, а то і півроку, а ще ми наближаємося до коридору затемнень, до ретроградного Меркурія, а це періоди, коли нам потрібно особливо уважно відноситися до всього, що відбувається з нами, працювати з собою і не піддаватися впливу інших. Що робити: найголовніше, не приймати нічого близько до серця, не вестися на маніпуляції, особливо на заголовки новин, ранком у мене вискочило, як Пилип з конопель: «нацбанк заявив, що гривню скасують» і далі повна маячня про перехід на євро, коли ми будемо в Євросоюзі. Навіщо і кому це потрібно зараз, сказати важко, хоча у мене відповідь є. Багато маніпуляцій може бути на жалості, на нашій емпатії, на наших тригерних точках, що викликають занепокоєння та біль. Не читайте, а головне не розповсюджуйте цю маячню. Це ламає волю, розхитує психіку. Людей, які це роблять, кожного разу хочу запитати: навіщо, що би що? Як тільки бачите щось подібне, питайте себе: що це мені дає, як впливає на мене і кому це вигідно. І ще одне: якщо щось сталося, не шукайте винних, шукайте спосіб це виправити. Ми весь час шукаємо хто винен, намагаємося направити на них весь свій гнів, замість того, щоб направити енергію на виправлення ситуації, стабілізації іі, а потім вже займатися пошуками. І в нас вся енергія йде в той самий свисток. І на останок: нами можна маніпулювати до тих пір, поки ми це дозволяємо. Нас можна ображати, принижувати, дурити до тих пір, поки ми це дозволяємо, поки ми це приймаємо на свій рахунок, поки ми збуджуємося, приміряємо на себе, реагуємо. От намагайтеся вчитися не реагувати емоційно, частіше включати розум, логіку і шукати вихід, який завжди є у найбезаихіднішій ситуації, просто цей вихід ми не хочемо приймати, бо він нам не подобається. То може пора міняти свою традиційну точку зору та звички. Війна не тільки на фронті, не тільки в наших містах, не тільки в наших оселях, вона ще й в головах. Зрозуміємо це, вибудуємо своє протистояння цьому, будемо у виграші. Ми вже НЕ програли цю війну. І не програємо далі, як би важко не було. Допомагайте війську. Допомагайте собі. Будьте супер уважними сьогодні, не давайте собою маніпулювати та будьте щасливими. Зазирніть в середину себе, щастя там, треба просто його побачити і саме воно дасть сили та енергію. Тож щастя всім!🐊 23 місячний день. 10 лютого 02.22➡️03.31 11 лютого🌗 з 9.21 в Стрільці. З самого ранку будьте обережніше із своїми пристрастями, ревнощами, бажаннями когось вкусити. Займіться аналітикою, розпутуйте щось складне. Шукайте рішення. Або просто дайте собі та іншим спокій. Далі Місяць перейде в знак Стрільця. Добавить нам оптимізму та віри в хороше та добре. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна.