Джерело
Енергії дня | 3 лютого. Доброго ранку! Ми прокинулись. Ми живі. Ми не ушкоджені. В н...
178 Охват/переглядів
2026-02-03 05:29
Повідомлення №5059
3 лютого. Доброго ранку! Ми прокинулись. Ми живі. Ми не ушкоджені. В нас є їжа. Ми можемо сидіти в соцмережах. Отже ранок дійсно добрий. Вміння радіти простим речам - це дар, який можна розвинути в собі. Бо сприйняття життя як захоплюючої пригоди набагато цікавіше, ніж постійне скиглення та питань: за що це мені. До речі, все, що ми маємо, все, що отримуємо, це наслідки наших рішень, наших вчинків, наших зусиль та дій. Тож маємо те, що маємо. У кожного з нас без виключення є своя місія, ми прийшли в цей світ для того, щоб щось зробити. Що саме? Зрозуміти це якомога раніше, означає виконати цю місію як найкраще. Місія не означає що ми повинні щось конкретне робити, кимось працювати. Місія - це трошки більше: дарувати людям те, що ми можемо робити краще за всіх. І це не можливо робити якісно, якщо в нас постійно поганий настрій, якщо ми постійно усім незадоволені, постійно вважаємо що нам не додали, нам хтось винен, в нас все, без виключення, погано. Саме зараз життя показує нам, що треба опиратися тільки на себе, на друзів, на однодумців, на своє коло, яке живе своїми кодексами честі, своїми принципами, вподобаннями, поняттями про порядність та чистоту вчинків та душі. Зараз світ дивується тому лайну, що відкривається, ніби він не знав раніше, що існували жадібність, розпуста, моральний геноцид. І що все це нікуди не поділося, воно продовжує існувати і, на жаль, буде існувати завжди. Гидко і прикро, що світом, так само як і нашою країною, керують люди з усіма цими пороками. Якими пустими в душі повинні бути ці люди, що в них там, в середині? Морок, темрява та страх, постійний страх. І порожнеча, яка згодом зжере їх, догонить обовʼязково. Тож перестаємо дивуватися цьому лайну і чистимо своє життя від бруду. Займаємося собою. Не витрачаємо час. Сьогодні намагайтеся на все дивитися через усмішку. Прокинулись, усміхніться собі, побачили себе в дзеркалі, усміхніться ще раз і підмігнііть. Зустріли сусіда, сусідку, постійного попутника, з яким зустрічаємося, коли ідемо на роботу, усміхніться і привітайте. Зустріли колегу, скажіть комплімент. І знову таки, усміхніться. Наша усмішка, щира, добра, мʼяка зробить сьогоднішній день дивовижним і легким. Багато на себе сьогодні не беріть. Намагайтеся все робити по силі. Не перевантажуйте себе. І є ще один секрет: вчіться любити людей. Найчастіше вони нас зараз дратують. Так само, як і ми дратуємо інших. Вчиться любити. Не всі ми це вміємо. Нас цьому не вчили. Більш того, робили все, щоб ми ненавиділи один одного: теща зятя, зять тещу, це як приклад. Скільки анекдотів на цю тему. Мені, як тещі, вони мало зрозумілі. А на національній темі… отож. Вчимося любити людей, щоб не перетворитися на ту мерзоту, яка ненавидить нас, українців так, що готові здохнути за це. І на останок: про постійні перемовини за мир, говорила вже і ще раз повторюю, нічого з цього не вийде, не сподівайтеся, не розслабляйтеся. Сьогоднішній обстріл це знову про це. В цих потвор немає розуміння честі, гідності, любові. Немає. І це просто треба прийняти як даність, як те, що сніг білий, а цукор солодкий. У мене весь час тільки одне питання: якщо ми зараз здамося, в нас зʼявиться тепло та світло, ми отримаємо наші зруйновані міста, оживуть ті, кого вони вбили, лишили життя? Ні! Відповідь очевидна. Тож не ведемося. Нам своє робити. Холоди б пережити. Не витрачаємо енергію на пусте. Відкрилося все це світу і добре, це початок очищення. Допомагаємо війську, дякуємо рятувальникам, медикам, волонтерам. Оце дійсно ті, хто потребує нашої уваги. Не забуваємо про себе і любов. Щастя всім!🍇17 місячний день. 3 лютого 18.57 ➡️ 20.17 4 лютого🌕 у знаку Діви з 05.19Впорядковуйте хаос, перетворюйте його на систему. Звертайте увагу на деталі, саме в них все найголовніше. Слідкуйте за здоровʼям. Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.