Джерело
Енергії дня | 29 грудня. Доброго ранку! Світла немає з вчорашнього раннього вечора. ...
185 Охват/переглядів
2025-12-29 08:46
Повідомлення №4988
29 грудня. Доброго ранку! Світла немає з вчорашнього раннього вечора. Немає через це води, тепла і інтернету. Не зовсім була готова до такого довгого періоду. Розумію, що це не відключення, це аварія. На жаль, в нас весь час так: пішов дощ, сніг, вітер подув - електрика зникає. Чому? Мабуть пора почати задавати питання місцевим службам, які виглядають дуже неприємно на фоні тієї дійсно виснажливої роботи, яку робить ДТЕК. Ось така робота на місцях. Нам не звикати. Тож я вже вмію і пічку розтоплювати, і котел на дровах. Через годину, якщо електрики не буде, то піду ще й генератор освоювати. Не люблю, але прийдеться, бо скоро пара з рота піде. Квіти жалко. Ранком довелося ще й доріжки почистити від снігу, щоб ходити можна було. Фізичні навантаження такого плану не замінять повноцінну ранкову зарядку, але, якщо чесно, то отримала задоволення, бо кількість светрів не дають робити зарядку Сьогодні важливо активно рухатися. Фізичні навантаження варто збільшити. Бо інакше прибуваюча енергія буде самостійно шукати вихід і де вона його знайде, не відомо, краще це все ж таки контролювати. Беріться за якісь справи, які давно відкладали. На їх виконання зараз будуть і сили, і енергія. Будьте обережніше з власною гординею та пихатістю, сьогодні вони може зіграти погану роль в вашому житті. Виправити буде дуже важко. Допомагайте війську. Майте вдалий день та будьте щасливими!