Джерело
Енергії дня | 15 грудня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Він буде підготовко...
158 Охват/переглядів
2025-12-15 05:29
Повідомлення №4949
15 грудня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Він буде підготовкою до Молодика, який прийде 20 грудня о 03.43, а також дня зимового сонцестояння, яке буде в цю неділю, 21 грудня, о 17.03 за Києвом. В цей день Сонце поміняє знак і зайде в знак Козерога, буде найдовша ніч року та поворот на весну. Коли наступає Молодик, а це народження Місяця, то на небі його немає, ми його побачимо лише через три дні. Отже, нас чекає дійсно не тільки найдовша, а й найтемніша ніч року. Не знаю, коли було подібне явище, то попитала у ШІ. Відповідь трохи розсмішила, тож дам цитату: 21 грудня 395 р. до н.е. — у древніх астрономічних таблицях згадується новий Місяць саме 21 грудня того року. Не заспокоїлася і мучила GhatGPT довго, але він повідомив, що щось подібне, близько по датам було в 2014. А от співпадіння - лише у 395 р. до н.е. Ось така цікавинка. Раджу всім приготуватися, бо і самопочуття може бути не дуже, і настрій, і полізуть всі страхи, всі тривоги. Але важливо, як ми себе налаштовуємо. Бо після цього сонце повертає на літо, а зима на мороз. Але ж на літо! Ми з вами вже стільки пережили, що і це переживемо. Але треба підготуватися. Весь тиждень бажано прибирати з свого життя все, що відслугувало, все, що вже виконало свою функцію і повинно з нашою вдячністю піти, як мінімум на покой. Ми один одному повинні дати спокій. Не можна весь час реанімовувати дохлого коня. Не захочемо відпустити самі, це зробить за нас Всесвіт, але, як завжди це буде болісно. І це стосується не тільки нашого, особистого, а й всього світу. Ми вже спостерігаємо за цим процесом, як рушиться те, що здавалося непорушним, незламним та непохитним. І не тільки спостерігаємо, а ще й беремо в цьому участь. Ця війна і є головною рушійною силою, яка показала, що світ жити так раніше, більше не може. Пора змінюватися. Жаль, що через нас, але це треба просто прийняти як даність. Тож весь тиждень прибираємо в своєму житті, не зважаємо увагу на той туман, який буде продовжувати панувати і в зовнішній політиці, і в середині нашій країні. Прибираємо і віримо в світле майбутнє. Ми ж знаємо, що за туманом завжди буває сонце. І воно вийде, головне, щоб ми були готові. Тож для початку треба прибрати все, почистити, помити. І в домі, і в бізнесі, і в родині, і в відносинах, і в голові, і в житті - останне найважливіше. Добре розпочинати процес саме сьогодні. Покопайтеся в своєму минулому, що хочеться залишити, а що викинути назавжди. Не справляєтеся самі, йдіть до фахівців, до психологів, коучів, астрологів, тарологів. Викиньте усі наші хибні переконання, що це шарлатани. Їх там не більше ніж в торгівлі, медицині, науці, журналістиці, а ще серед депутатів та чиновників. Шарлатани є скрізь. Допомагайте собі. День сьогодні неспішний, але із світлими енергіями. Головне - не спішіть. Все буде відбуватися в своєму темпі. Можливі затори на дорозі, а тут ще й сніг, і понеділок, все разом. Тож виходьте чи виїжджайте заздалегідь. Не спішить сьогодні нікуди, бо можуть бути нервові зриви через це або серцеві напади. Будьте спокійними, не лізьте в те, що збуджує психіку, не робіть собі ведмежу послугу. І ще одна важлива порада - відмовтеся зараз від алкоголю, хоча б до кінця тижня. Все, що зараз туманить мозок, який в нас і так затуманений, може привести до непоправних наслідків і, навіть, трагедій. Бережіть себе. Допомагайте війську - це краще робити весь час, підтримуйте тих, кому важко, слідкуйте за своїм здоровʼям, чистять своє життя і будьте щасливими! P. S. Підписуйтеся на мій закритий телеграм канал, там набагато більше інформації, вартість 300 грн в місяць. .