Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Джерело

Енергії дня | 9 грудня. Доброго ранку! Сьогоднішній день варто провести в спокої. Не...

Логотип телеграм спільноти - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
157 Охват/переглядів 2025-12-09 05:50 Повідомлення №4931
9 грудня. Доброго ранку! Сьогоднішній день варто провести в спокої. Не намагайтеся переробити все за один раз. І не починайте нічого, окрім генерального прибирання. Так, починаємо чистити місце де ми живемо, осередок з яким ми спілкуємося, інформаційне поле, в якому ми весь час знаходимося. Тільки не робіть все одночасно! Робить потроху. Але розпочніть саме сьогодні, не чекайте вихідних. Розподіліть цей процес у часі. Трохи оселі, трохи оточення, трохи інформації. З самого ранку, а може ви це відчули ще з вечора, що щось неймовірно дратує і не дає зосередитися. Це може бути безлад в шафі чи холодильнику, або знову подзвонила подруга і з півгодини розповідала про свої негаразди, чи начиталися соцмереж так, що заснути не могли. От це і прибирайте в першу чергу. Викидайте все, що не несе радість. Цей процес ми все одно розтягнемо мінімум на два тижня, до Молодика, який очікуємо 20 грудня. Тож робіть все ретельно. А розпочинаємо обовʼязково сьогодні, бо все, що ми сьогодні викинули, з чим попрощалися, йде назавжди. І вже ніколи н не повернеться. Особливо у відносинах. Склеїти можливо, але оця тріщина буде весь час видна. Тож будьте обережні з одного боку, а з іншого не жалкуйте, не скупіться. І не забувайте дякувати тому, що вже віслугувало вам, виконало свою місію і далі стало не потрібним. Я цей процес розпочала ще вчора, чистила електронну пошту. Роблю це кожного місяця, але не капітально. Вчора вирішила по видаляти все, що накопичилося. А пошта там з 2010 року! От назбирала. І все ніби цікаве, але я всі ці роки не заглядала сюди. Знайшла купу фото, які тоді відправляла саме поштою, бо ще не було вайбера та інших месенджерів. Роздивлялася і було таке враження, що то зовсім інша епоха, інший вимір. А насправді так воно і є. І було мені в ті роки так складно, так тривожно, так непереливки. Але це підштовхнуло мене займатися собою, це тоді допомогло мені прийняти, що я нещаслива, що я весь час чогось чи когось чекаю, що час минає в тому очікуванні, що веду себе як дитина, яка кличе дорослих, а їх немає. Тепер розумію, який то був по своєму щасливий час, якому я вдячна. Я доромлвшала. Я почала процес роботи над собою. І повернутися туди не хочу ні в якому разі. Бо хочу нового. А поки не приберемо старе, не звільнимо місце, нове не прийде, або буде якесь маленьке та куце, щоб влізти в той простір, який ми йому залишили. І не сваріться сьогодні з тими, кого любите. Не робіть дурниць, не провокуйте. Бо ще раз повторюю: все, що сьогодні йде, йде назавжди, як ота моя пошта, яку я просто видалила. І корзину не забудьте почистити. І в прямому, і переносному смислі. Чим більше ми будемо зараз працювати з собою, тим менше часу у нас буде для занурення в той інформаційний туман, який все плотніше огортає нас. І в цьому тумані можна наробити собі лиха, якщо сприймати все близько до серця. І це не покращує настрій. Це тільки все глибше занурює нас в невідомість. Побережіть голови! Вони нам ще потрібні. Туман обовʼязково розсіюється. І прийде ясність. Але її треба дочекатися з здоровою головою. Ввечері буде трохи полегше, особливо тим, хто почав генеральне прибирання свого життя. Допомагайте війську, дякуйте всьому, що маєте і від чого позбавляєтеся і будьте щасливими. Саме за цим ми прийшли в цей світ! 🦅20 місячний деньЗверніть увагу на час!!!09 грудня 21.10➡️ 23.29 10 грудня. 🌖 в сузірʼї Лева. Амбітність та сила Лева допоможуть здолати будь-які складності. Вірте в себе. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.