Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Продавай | Луніна Олена
Додано 14 лип 2024

Продавай | Луніна Олена

@luninamarketing
Кількість підписників: 3 149
Фото: 905
Відео: 101
Посилання: 443
Опис:
Всі навколо вас мають якісь навички та знання, але заробляють багато тільки ті з них, хто вміють продавати) В цьому каналі я ділюсь порадами та покроковими інструкціями з продажів, щоб ви заробляли більше Працюю онлайн з 2014 @lunina_help

👥 Кількість підписників

3 149
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -40

👁️ Середній перегляд на повідомлення

555
Середній/День:: 527
Середній/Тиждень:: 572
ERR: 17.62%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

Продавай | Луніна Олена 2025-03-28
Відгуки на курс 2025-03-17
МІй 2025-01-13

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Я жодного разу не досягла успіху, слідуючи чужим правилам 📑Натомість коли я робила те, що підходило саме мені, отримувала бажаний результат Зараз початок нового року і з кожної праски будуть звучати тренди, поради, секретні секрети і т.д. Навіть в цьому каналі ви будете читати якісь мої висновки чи спостереження, але важливо ось що: 📌Щоб ви пробували все, що звучить для вас адекватно 📌Але довготерміново використовували тільки те, що ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС Я починала копірайтером і давно зрозуміла, що мені в кайф писати тексти. Коли в 2020 я хотіла зробити запуск через Телеграм, наставник, якому я заплатила 2 своїх зп, сказав, що це бред: "Давай створюй блог в Інсті" І я спробувала – правильно зробила, бо успішний запуск таки був Нюанс тільки в тому, що він був один, бо я вигоріла нахрін від необхідності робити контент з собою кожного дня 🫠 Те саме, наприклад, з професіями Чомусь навіть онлайн існує негласне правило: "Оберіть один напрямок та ставайте найкращим в ньому" Ну блін, а якщо мені подобається одночасно продюсувати і писати книги на замовлення? Може я втомлююсь від одноманітності, може мій мозок краще працює, коли йому треба генерувати ідеї для різних сфер, може мого шила забагато на один проект врешті решт Короче, слухайте всіх, хто вам подобається – серед великої кількості інформації точно буде щось хороше Але памʼятайте, що правил немає Ні в житті, ні тим паче на фрилансі А у вас були ситуації, де ви пішли проти правил, а вийшло тільки краще? 👇
Як в наступному році виділитися серед конкурентів? 🤟*особливо якщо ви копірайтер, таргетолог чи СММ-ник В 2020 році я почала займатися прогрівами і зрозуміла, що чомусь всі роблять їх тільки в сторіс 🤔Чому? 🔹Адже в дописах більше охоплення 🔹Дописи зберігаються не на один день 🔹Та й тоді зʼявлявся Телеграм – тобто прогрівати не тільки в сторіс прям ТРЕБА було Тоді я вирішила піти проти течії і розробила свою схему прогріву через дописи. Гіпотеза спрацювала – я за 2 тижні знайшла на неї 12 клієнтів, ледь не кончилась від кількості роботи і зрозуміла, що це працює в усіх нішах Ще в 2020 я продавала консультації по цій схемі за 200 доларів 💰А в 2024 я зробила за нею декілька солд-аутів в Телеграмі 👌Для чого я це кажу? Я довго думала, як познайомити вас зі своїм курсом "Прогрівай" і зрозуміла, що найкраще рішення – це дати вам можливість подивитися декілька уроків Так от, одним з них буде урок про те, як прогрівати через дописи в Телеграмі та Інстаграмі – щоб ви теж могли навчитися цьому, виділитися серед конкурентів унікальною послугою та заробляти на ній в 2025 році 🔥Нагадаю, що в 2025 буде набагато більше запусків через ТГ, так що я б на вашому місці не упустила цю можливість 😎Зараз доробляємо сайт і за 2-3 дні буде анонс 😍❗️Тільки нюанс – через те, що до уроків буде йти зворотний звʼязок від куратора, кількість місць буде обмежена❗️Тому, як завжди, можете ставити + в коментарях – і я нагадаю вам першим, коли відкриються продажі, щоб ви точно встигли придбати доступ до уроків за ДУЖЕ низькою ціною 💙P.S. Якщо ви не хочете продавати прогріви, але хочете навчитися прогрівати аудиторію в своєму блозі, для вас буде інша пропозиція дуже скоро. Не спішіть з покупкою)
Чи треба фрилансеру вести блог в 2025 році? 📝Якщо дивитися з точки зору заробітку, відповідь завжди «так», окрім одного винятку: Якщо ви можете заробляти багато і без блогу Для прикладу – я повноцінно почала вести канал перед початком повномасштабної війни, але що в 2020 (в мене був блог), що в 2021 (блогу не було) заробляла понад 1,5 млн грн на рік Чому? Бо я надавала послуги, які відповідали 3 основним критеріям🔹Висока оплата або % від доходу проекту 🔹Можливість працювати від 3 місяців з одним замовником🔹Можливість рости та заробляти більше в тому ж проекті Для прикладу, я створювала автоворонки на замовлення. Це була дороговартісна послуга, тому що я робила не стандартні боти на підписку, а величезні «ігри» та воронки під продаючі вебінариЇх розробка займала тижні 2, тому ті 5 проектів, де я працювала, забезпечували мене стабільним потоком задач 💰Колись я працювала менеджером з продажів – за тим самим принципом, обираючи роботу за тими ж критеріями 👏Потім до цього списку додалась професія сценариста прогрівів з можливістю масштабування до % від продажів та, наприкінці, продюсування Тобто який висновок ми можемо зробити? 😳На мою думку, якщо ваша послуга відповідає трьом вищеназваним критеріям, блог буде вас тільки відволікати і викликати відчуття, що ви нічого не встигаєтеЙого треба вестирегулярно, вкладати в його просування гроші, знаходити час мотивацію на створення якісного контенту Тому якщо у вас була мета на 2025 «вести блог», передивіться її 😁А ви ведете блог чи ні? Розкажіть, чому? 👇
Автоворонки чи прогріви: що буде популярнішим в 2025 році? Зараз переді мною стоїть серйозна задача – приблизно за півроку мені треба побудувати автоматизовану систему, яка приноситиме дохід з моєю мінімальною участю Через це я аналізую вже третю сотню експертних акаунтів на українському ринку і шукаю цікаві ідеї, закономірності та можливі тренди 2025 року 💡Поки знайшла один – не тренд, а саме закономірністьНаш ринок пропустив дууууже важливий етап, який називається ⭐️ УСПІШНІ ТЕПЛІ ЗАПУСКИ ⭐️Чого зараз в нашому просторі найбільше? Правильно, курсів по 200-500 грн, які створив ледь не кожен експерт, більшість – без адекватного розуміння, куди це далі приведе, як на цьому заробляти та як не зливати бюджет, розміщуючи такі продукти в таргеті 😅Ви ж теж помітили, як багато їх стало, правда?) Єдиний нюанс в тому, що ця схема достатньо складна для реалізації, а укр аудиторія вже задовбалась купувати щось "в лоб" 🤦‍♀️=самі по собі автоворонки будуть працювати набагато гірше, тому їх прийдеться поєднувати з веденням блогу Висновок? 2025 буде роком теплих запусків, бо для них не треба стільки вкладень та в них СИЛЬНО менше ризику. Тому: 🔹Якщо ви експерт, вчіться створювати цікавий контент, який прогріватиме вашу аудиторію, та подумайте про те, як влаштувати постійні продажі в блозі 🔹А якщо ви фрилансер, або теж вчіться тому, що вище (будете впливати на продажі та добре заробляти), або шукайте варіанти, як ви можете задіяти себе в теплих запусках 🤑
Вже тиждень я хворію і не можу встати з ліжка 🤕В мене немає енергії ні на що, окрім сну, тому я просто лежу і дивлюсь різні відео Але пару годин на день я відчуваю полегшенняІ знали б ви, яка я щаслива, що можу виконувати ВСЮ свою роботу за ці пару годин, навіть не чіпаючи ноутбук 📱Перейти від мільярду обовʼязків, чатів та задач до простого «написати сторітелінг та прогріваючий допис» – це як змінити пекло на райНе тривожитися за те, що я не працюю, а просто мати роботу, яка дозволяє за невеликий період часу добре заробляти – це безцінно ☺️Існує більше 50 причин, чому варто стати сценаристом прогрівів, але сьогодні я хочу сказати тільки про ці:💫 спокій💫 відсутність тривоги💫 стабільно високий дохід💫 можливість поєднувати з іншою роботою чи навіть хворобою 😅Я вже навчаю куратора, який допомагатиме мені проводити курс, щоб його вартість була доступною, порівняно з пропозиціями конкурентівСаме тому в січні перша група з 5 людей зможе почати навчання з куратором за найнижчою ціною 🔥📌 Тільки 5 місць 📌 Коли їх розкуплять, ціна підвищиться📌 Доступна розстрочка без відсотків Щоб дізнатися деталі та умови навчання, напишіть кодове слово «курс» на цей акаунт @lunina_help ❤️P.S. Можу відповідати трошки довше, бо реально погано себе почуваю)
3 тренди, які я хотіла б, щоб були актуальними в 2025 році Не дуже хочеться гратися в пророка та розповідати, що я точно знаю, що на нас очікує в наступному році (камон, з 2022 ця штука неактуальна ахахах), але є 3 речі, які я б дуже хотіла бачити на нашому ринку 1️⃣Більше людей, які розуміють БАЗУ Колись ті, хто продають свої послуги або інфопродукти, будуть розуміти, які етапи люди проходять перед покупкою та які ключові дії треба робити для збільшення продажів)Сподіваюсь, це буде вже в наступному році, а поки дивимось, як розганяються теми про інфоприводи, автоматичні системи прогрівів та "екологічні продажі" 😁2️⃣Більше курсів від реальних експертів в ніші В мене просто нереально жага до нормальних навчань, але все, що я купувала останнім часом (а я використала ЧП для знайомства з декількома експертами), це просто ж... 🍑Є відчуття, що вони досягають результатів на "інтуіції" і потім про цю ж інтуіцію роблять курси. Ем... А якусь структуру можна, щоб її взяти і адаптувати під будь-який проект? 😂3️⃣ Більше фрилансерів, які вміють прогрівати та продавати Ну це база ахаахаЯ просто хочу, щоб багатих людей було більше навколо. А як показує мій (і не тільки) досвід, як тільки вчишся прогрівати та продавати, одразу можеш заробляти більше 👌А який тренд ви хотіли б бачити в соцмережах в 2025? ⬇️
Листопад став першим місяцем, коли я вела відлік витрат та доходівАбо рубрика «хроніки фінансово НЕграмотної» 🤣🤣 Так, зізнаюсь – я вже півтора роки не знаю точно, скільки ми з чоловіком заробляємо або залишаємо в магазинах Чому? Причин декілька:🔹 Я ненавиджу економити А в мене довгий час була асоціація, що рахувати всі витрати треба тільки для того, щоб десь потім ужатися 🔹 Я прихильник підходу «треба більше заробляти» 😄🔹Не було мети – навіщо мені ця довбатня Звичайно, в нас є фінансова подушка, ми не юзаємо споживчі кредити, в нас на картках завжди достатньо грошейТа і взагалі в мене в голові завжди працює «внутрішній бухгалтер», який рахує, чи витратили ми за день менше, ніж заробили 😂😂Умовно, зробила пару сторітелів – ну добре, іди купуй собі цей костюм 😁Але нещодавно ми з чоловіком вирішили, що хочемо починати інвестувати, щоб мати пасивний дохід і не залежати від роботи І от тоді питання того, щоб записувати свої витрати, перестало бути складним. Тепер треба знати, скільки нам вистачає на комфортне життя, і скільки ще треба заробляти, щоб вкладати кошти кудись ще Тепер проблема залишилась одна – більшість категорій червоні 🙃Але це перший місяць, +ми себе не обмежуємо, а чисто слідкуємо за витратами Подивимось, куди нас приведе ця нова звичкаА ви як – рахуєте витрати, чи теж живете за принципом «3 записали, 2 в уме?» 😝
Я не виконала 4 з 5 цілей, які поставила собі на осінь Тому що за два тижні після того, як напрямок дій був визначений, я вирішила створити та запустити великий курс. А ще за 2 тижні – переїхала в іншу країну, і життя змінилось ПОВНІСТЮ Якщо чесно, я ще в вересні зрозуміла, що мій план про "13 епізодів подкасту" чи "5000 підписників в каналі" піде по одному місцю, тому що створити та записати понад 30 уроків – це ДУЖЕ СКЛАДНО 🙂🔫Тому весь жовтень і листопад я тупо працювала з перервою на подорожі в Україну та на Тенеріфе 😅От і вся причина невиконання плану) В цілому, я дуже задоволена, що все склалось саме так, але мені дуже прикро, що я перестала займатися спортомСкатитися з 10 тренувань на тиждень до 10 тренувань за 2 місяці – це… сильно 😂Проте чи думаєте ви, шо я здамся і не поставлю нові цілі на зиму? Точно ні 😁 Проте тепер думаю над підходом в пріоритетами Може влаштувати новий челендж а ля «30 дописів про цілі» і в грудні ділитися контентом на цю тему? Бо конспектів про це я хочу передивитися цілу купу, буде чим поділитися 🔥
Зараз дуже багато шуму навколо чергового "оновлення Інстаграму", і я хотіла б дати вам пару порад Якщо ви не в курсі, про що йде мова, то коротко перекажу: 🔹В профілі не можна використовувати слова типу "дохід", "заробіток" і т.д., називати конкретні цифри Насправді це не можна робити вже давно, просто зараз Інстаграм став активніше блочити сторіс з таким контентом. Тобто викладати кейси ваших учнів чи клієнтів тепер небезпечно 🔹Не можна закликати підписуватися на Інстаграм або прямо рекламувати свій блог 🔹Не можна обіцяти подарунки, проводити конкурси чи розіграші Якщо ви робите щось з цього, ви можете отримати тіньовий бан = будуть менші охоплення, Reels не будуть виходити в рекомендовані і т.д. 😕Повний текст нових Terms of use тут, якщо що Тож які поради я можу дати в цих умовах? 1️⃣ Почніть вже вести Телеграм))) Чесно. Я памʼятаю, як мені Інстаграм заблокував рекламу (фотку прикріпила вище), за ГОЛЕ ТІЛО. Ну типу, що можна казати про адекватність цієї соцмережі? 😂В Телеграмі можна постити кейси клієнтів, можна не залежати від алгоритмів, можна мати стабільні охоплення – все залежить від контенту 2️⃣ Заведіть окремий акаунт під відгуки Проблема в тому, що якщо вас не відправили в тіньовий бан сьогодні, це можуть зробити завтра або через рік) Навіть якщо сторіс були викладені в 2023 😅Тому я б не ризикувала своїм акаунтом, але і переставити ділитися кейсами клієнтів не стала, бо це те, що продає найкраще послуги та інфопродуктиНу і тепер перекличка – мене одну бісить Інста з її постійними оновленнями правил? Чи вони все роблять правильно, як ви думаєте? 🙃
ДРУГИЙ КРОК ПІДГОТОВКИ ДО ЧОРНОЇ ПʼЯТНИЦІ оберіть свою воронку продажів Нагадаю вам, що воронка продажів – це просто шлях клієнта. Проте САМЕ ВАМ треба продумати, яким він буде: де покупець побачить вашу пропозицію, де дізнається всі деталі про неї, де купить.Варіантів воронки продажів багато, але я рекомендую одну найпростішу: 🔹зробити прогрів на 7-8 днів в сторіс 🔹використати дописи під ці сторіс, щоб збільшити перегляди та охопити аудиторію, яка підписана на ваш акаунт 🔹зробити ОДИН день в контенті, коли ви зберете попередні заявки (не розраховуйте, що рівно на чорну пʼятницю всі будуть памʼятати, що у вас там щось вигідне було), щоб нагадати людям, коли відкриються продажі ❗️Чому я не рекомендую створювати чат-боти під ЧП? Тому що для цього треба час, досвід і ТРАФІК 🌀Якщо ви цього раніше не робили, не варто використовувати ці інструменти зараз – це забере ваш час і сили, але може не дати одразу бажаний результат Але залишається 3-й, найважливіший крок, від якого сильно залежить фінальний результат 😎Розповім про нього вже завтра 🔥