Джерело
Продавай | Луніна Олена | Сьогодні впіймала себе на дивній думці – я заздрю іспанцямТут абсолютн...
775 Охват/переглядів
2026-04-17 16:58
Повідомлення №1861
Сьогодні впіймала себе на дивній думці – я заздрю іспанцямТут абсолютно нормально жити на невелику зарплату, працювати офіціантом чи на касі роками і не паритисьБагато хто живе з батьками, не женеться за “більше”, і при цьому виглядає щасливішим, ніж половина людей, яких я знаю І я довго не могла зрозуміти, чому я так не можу? 😃Відповідь виявилась простою У них і у нас — СИЛЬНО різні стартові умовиЯкщо іспанець все життя працює на середню зарплату – він просто залишиться жити в квартирі батьків або отримає її з часом 🙂⠀Якщо я буду працювати на середню зарплату – я не “просто поживу скромніше”, я ризикну залишитись без житла👉Зараз реальність така:я вже плачу близько 50к грн за оренду щомісяця. Повернутися до батьків більше не можу – вони виїхали та так само орендують в Європі Тобто для мене дохід в 200к на місяць – це не про “хочу багато грошей”, а про банальну базову безпеку. А якщо думати про своє житло, вже треба від 6–8 млн грнТому коли хтось каже “та навіщо вам більше, живіть простіше і все буде ок” – це не наш варіант. Це просто не працює в наших реаліяхНаш спокій тупо коштує дорожче... І чесно — єдине, що мене зараз реально заспокоює, це те, що я вмію те, що на нашому ринку роблять МЕНШЕ 100 СПЕЦІАЛІСТІВ Тільки за минулий тиждень взяла 2 нові проєкти з адекватним навантаженням і класною зп – і це без активних пошуків Тому якщо вам теж важливо мати навичку, яка стабільно і гідно оплачується, приєднуйтесь до останніх 7 учнів на курсі "Прогрівай". Передаю знання, які роблять моє життя спокійним та комфортним вже 7 років 😁🤝 🔥Повна програма тутА записатися зі знижкою 5000 грн можну за словом "прогрів" @lunina_help⠀