Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Продавай | Луніна Олена
Додано 14 лип 2024

Продавай | Луніна Олена

@luninamarketing
Кількість підписників: 3 149
Фото: 905
Відео: 101
Посилання: 443
Опис:
Всі навколо вас мають якісь навички та знання, але заробляють багато тільки ті з них, хто вміють продавати) В цьому каналі я ділюсь порадами та покроковими інструкціями з продажів, щоб ви заробляли більше Працюю онлайн з 2014 @lunina_help
Джерело

Продавай | Луніна Олена | Ми обовʼязково заплатимо вам більше (або ні) 🤷Часто бачу в чатах з вак...

Логотип телеграм спільноти - Продавай | Луніна Олена Продавай | Луніна Олена @luninamarketing
575 Охват/переглядів 2025-10-10 17:03 Повідомлення №1636
Ми обовʼязково заплатимо вам більше (або ні) 🤷Часто бачу в чатах з вакансіями або в діалогах з потенційними клієнтами таке:"Зараз бюджет невеликий, але потім буде багато роботи, зможете добре заробити" 🙃І багато хто погоджується (особливо перші рази)). Бере 10к за роботу, яка коштує 15к. Бо "а раптом справді потім буде багато замовлень? Зароблю купу грошей!"Спойлер: не буде 😅Хоча я теж дуже люблю витрачати гроші, яких ще не заробила)) Проте якщо серйозно, я бачу сенс погоджуватися на таку пропозицію тільки в одному випадку – якщо ви НЕ ВМІЄТЕ знаходити клієнтів 📉Тоді ок, беріть цього клієнта за копійки, отримайте кейс, навчіться. Але це має бути УСВІДОМЛЕНИЙ вибір, а не "ну мені пообіцяли, я й повірила"Бо майже в усіх інших випадках це стандартна маніпуляція 💔Тому що подумайте логічно: якщо у клієнта буде багато роботи і багато грошей, чому він зараз не може заплатити нормально? Плюс взагалі неприємно – працювати за копійки ЩЕ Й БАГАТО 🤯Я сама через це проходила – була молода, працювала на біржі, готова була віддати все, аби не шукати тих грьобаних клієнтів Типове: "зараз візьму дешево, а потім вони мені ще 10 замовлень дадуть" в кращих випадках закінчувалось тим, що мені давали ще 10 замовлень... за ту ж саму низьку ціну💩Ну воно і логічно – коли ви один раз погодилися працювати дешево, клієнт запам'ятав ЦІННИК. І навіщо йому платити більше, якщо ви й за цю суму робите?Тому висновок простий: треба прагнути до того, щоб працювати якомога менше і заробляти якомога більше😁Амінь 🙏😂А ви колись погоджувалися на "зараз дешево, потім буде багато"? Як воно закінчилось? 👇P.S. Зайшла на одну з бірж, де працювала... Боже, як я рада, що більше не пишу статті за 40 грн😅