Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DOSH
Додано 14 лип 2024

DOSH

@lumpen_v
Кількість підписників: 32 327
Фото: 6,880
Відео: 2,260
Посилання: 3,230
Опис:
Принц Ісландії. https://www.youtube.com/c/ISLNDTV
Джерело

DOSH | Менше ніж за годину закінчиться мартій та почнеться апрілій.Ось вам тр...

Логотип телеграм спільноти - DOSH DOSH @lumpen_v
8 400 Охват/переглядів 2025-03-31 20:18 Повідомлення №11360
Менше ніж за годину закінчиться мартій та почнеться апрілій.Ось вам трохи з Плутарха на ніч на цю тему. «Те, що римляни мали спочатку тільки десять місяців у році, а не дванадцять, доводить назва їхнього останнього місяця, бо вони і досі називають його десятим місяцем. Те, що мартій був у них першим місяцем, доводить послідовність місяців після нього, бо пʼятий місяць після нього називався пʼятим?, а шостий - шостим*і так далі. Тож коли вони поставили януарій і фебруарій перед мартієм, то треба було назвати вищезгаданий місяць пʼятим, а вони вважали його сьомим. Крім того, було розумно, що мартій, присвячений богові війни Марсу, Ромул поставив на перше місце, а апрілій на друге, бо цей місяць названо на честь Афродіти.Під час нього приносили жертви цій богині, а його першого дня жінки купалися з мировими вінкам на голові. Дехто, однак, каже, що апрілій з його мʼяким «р» не може бути похідним від Афродіти з її грубим «ф», але що цей місяць розпалу весни називається так через те, що під час нього рослинність розкриває бруньки і пагони».