Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лукобуст
Додано 04 лип 2021

Лукобуст

@lukanat
Кількість підписників: 578
Фото: 19,000
Відео: 2,800
Посилання: 3,290
Опис:
Зв'язок тут -> @slowlicious
Джерело

Лукобуст | Ще один лікар зі стабпункту анонімно поділився своїм досвідом: «З липн...

Логотип телеграм спільноти - Лукобуст Лукобуст @lukanat
81 Охват/переглядів 2023-04-06 12:24 Повідомлення №17125
"Ще один лікар зі стабпункту анонімно поділився своїм досвідом: «З липня минулого року діє наказ МОЗ про переливання крові в догоспітальних умовах. Але медичне командування ЗСУ проти, бо препаратів крові немає в їхньому формулярі. Тож ми не маємо права ні отримати її офіційно, ні списати. Але коли на кону життя, багато лікарів зі стабпунктів домовляються з госпіталями. Вони дають нам кров, а в документах пишуть, що «Пупкін отримав дві дози в нас». Бо в шпиталях медики зацікавлені, щоб пацієнт приїхав до них не в стані геморагічного шоку" - вчитайтесь в цю цитату. Це сука реальність. Реальність в який "перелити кров з пакетика в вену, визначити группу крові" - це не те, чому можуть навчити сука військових лікарів, бо пізда як складно. В іноземних арміях це не лікарняний скіл, медик роти повинен не просто залити кров людині, але й безпечно злити її з іншої. І я дуже дякую таким людям, як Маша Назарова, Аліна Михайлова, Денис Сурков за те, що цьому вчать. Вчать успішно. І люди потім успішно ллють кров. Просто уявіть, що відбувається. Люди мутять натурально приступні схеми, щоб зробити цілком законну та правильну річ. Це пізда. Це тотальна пізда.