Джерело
Luba Buba Production | Максимально гидко від подій останніх днів.Але намагаюсь рятувати себе ...
862 Охват/переглядів
2025-12-03 18:50
Повідомлення №434
Максимально гидко від подій останніх днів.Але намагаюсь рятувати себе простою формулою.Поки старі дементори (у всіх сенсах) намагаються продати нас узьне - нам своє робити.Поки Турция, Казахстан та, тидижжж, Естонія, обурюються влучаннями по підарським танкерам - нам своє робити.Поки імпотентні кнопки в парламенті знов приймають вбивчий бюджет - нам стиснути зуби, міцно матюкнутись та своє робити. Поки хлопці прохають про допомогу - нам своє робити і не зупинятись!Я не експерт ні разу, окрім мила, але я повторю те, що кажу з 22го. Люди - це виключно наша, НАРОДНА війна! Цьому світові немає до нас діла, окрім пошукати користі з нашої біди.Нашим обранцям немає до нас діла, окрім як обікрасти країну та нас з вами під нуль. Немає на кого спиратись, окрім наших хлопців та дівчат. Які отам, в окопах, посадках, пойобаних хатах, у єбєнях, на нульовій. Які протистоять не тільки узьне, а і усьому цьому прогнившему світу. Світу, який толерує та намагається легалізувати людожерів та своїми дряхлими ручонками підштовхує їм нас знищення. Люди, ви памʼятаєте початок повномасштабного вторгнення? Ви памʼятаєте, якими ми всі тоді були? Зараз треба ще дужче! Бо ніхто, окрім нас, не зможе протистояти цій клятій лаптеногій навалі. Бо ніхто, окрім нас, не зацікавлений в тому, щоб ми вижили та існували. Пойміть це та допомагайте! По копійчині, з Вовіной тисячі, з останніх сил. Бо ніхто, окрім нас…- Пафос, істерика та гасла - скажуть зараз деякі.- Та ідіть нахуй! - скажу деякім я. Терміновий збір на Купʼянський напрямок. Доєднуйтесь до допомоги. 4874070011080767