Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лозова Світло PRO
Додано 06 січ 2025

Лозова Світло PRO

@lozovasvitlo
Кількість підписників: 761
Фото: 102
Посилання: 2
Опис:
🌀Офіційний канал мережі Лозова Чат з новинами про відключення світла у нашому місті. Підпишись та розкажи рідним! @SashaLuganskiy — Admin
Джерело

Лозова Світло PRO | Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в дом...

Логотип телеграм спільноти - Лозова Світло PRO Лозова Світло PRO @lozovasvitlo
1 820 Охват/переглядів 2025-11-08 17:49 Повідомлення №108
Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки українців - Світлана Гринчук за результатами робочої поїздки на Харківщину Міністр енергетики України Світлана Гринчук спільно з головою Харківської ОВА Олегом Синєгубовим оглянула енергетичні об'єкти Харківщини, що постраждали внаслідок обстрілів. Також під головуванням Світлани Гринчук та Олега Синєгубова відбулось оперативне засідання штабу з ліквідації наслідків за участі всіх профільних підрозділів і служб регіону: керівників ГУ Нацполіції, ДСНС, СБУ, прокуратури, Харківобленерго та представників територіальних громад.  «Заслухала доповіді щодо перебігу відновлювальних робіт. Узгодили подальші дії та визначили першочергові потреби», - зазначила Світлана Гринчук.  За її словами, ремонтні бригади "Укренерго", обленерго та генеруючих компаній разом із рятувальниками ДСНС почали відновлювальні роботи, щойно це стало безпечно. «Ситуація складна. Однак хочу підкреслити – енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше стабілізувати систему та повернути світло в домівки українців. За цю ніч українські Сили оборони знешкодили ​​десятки ракет і сотні шахедів. Водночас варто наголосити, що збиття балістичних ракет - надскладне завдання, адже лише декілька систем у світі здатні протидіяти таким цілям. Працюємо з партнерами задля посилення протиповітряної оборони енергетичних об'єктів», - зауважила Міністр.  Також за дорученням Світлани Гринчук, перший заступник Міністра Артем Некрасов та заступник Міністра Микола Колісник спільно з іншими службами координують роботи з відновлення електропостачання у регіонах, зокрема на Полтавщині та Київщині. Міністр подякувала кожному енергетику та рятувальнику, які працюють на енергетичних об'єктах по всій Україні. «Дякую Збройним Силам України за захист нас та нашої енергетичної інфраструктури. Військові, енергетики, рятувальники - всі разом вони тримають на своїх плечах цей фронт та вже четвертий рік поспіль не дають ворогу можливості занурити нас в морок», - написала Міністр.