Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Яна про Літературу 🫡
Додано 14 лип 2024

Яна про Літературу 🫡

@lovingbooksandart
Кількість підписників: 3 076
Фото: 1,040
Відео: 24
Посилання: 318
Опис:
Привіт! Тут ми говоримо про літературу і її творців, розшукуючи цікаве і забуте в архівах, спогадах і на полицях з пилюкою. Реклама і т.д. – @yanaforeveryoung
Джерело

Яна про Літературу 🫡 | У 2026 році я вже прочитала 35 книжок. Одне з пояснень цього великого ...

Логотип телеграм спільноти - Яна про Літературу 🫡 Яна про Літературу 🫡 @lovingbooksandart
501 Охват/переглядів 2026-05-18 11:56 Повідомлення №3536
У 2026 році я вже прочитала 35 книжок. Одне з пояснень цього великого числа для мене — читання електронних книжок. Розкажу трохи про свій досвід з цим (не реклама).Читаю я в Лібраріусі. Додаток для мене дуже зручний і вигідний. Місячна підписка — всього чотири долари. Багато видавництв пропонують книжки тільки за додаткову плату поза підпискою. Втім, можна відшукати й численні екземпляри за підпискою від Віхоли, Богдана, Лабораторії, Сафрана і т.д. Деякі видання пропонують функцію оренди на 14 днів за доволі невелику плату, що дуже мені полюбилась.Що подобається у функціоналі Лібраріусу? Доступне виділення цитат і поширення. Вигляд сторінок, колір, шрифт можна змінювати. Відстежується прогрес під час читання. Є повно різних категорій і добірок книжок, а також окрема вкладка книжок за підпискою. Власна бібліотека має різні вкладки, зручні для керування. Особливо подобається фінансовий аспект: з впевненістю, кажу що пару тисяч гривень я точно зекономила.Що не подобається? Коли гортаєш сторінку певної категорії, після семи — десяти переглянутих позицій сторінка починає лагати й повторюватись по колу. Перезавантаження додатку не допомагає. Треба тільки дуже повільно гортати, щоб усе працювало :) Попри інформацію від Лібраріуса, книжки, які відкривав при доступі до інтернету, не відкриваються офлайн. Я перевіряла.Читала ще електронну книжку в Абук. Певно, додаток початково націлений на аудіо-книжки, тож функціонал електронних дуже просідає. Місце, де зупинився, часто не зберігається. Розділи перемішуються. Прогрес не відстежується. Хоча книжка була дуже цікавою (заради неї власне й довелося вантажити Абук), її читання у плані доступності видалося просто жахливим. Скоро думаю спробувати свою першу аудіо-книжку (бо прочитана на х2 «Кайдашева сім’я» в десятому класі не рахується). Сподіваюсь, враження будуть кращі. Ще міркую про купівлю Кіндла. Адепти Кіндла, як воно вам? Чи є світло на тій стороні? Пишіть.