Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СОЛОМʼЯНСЬКИЙ РАЙОН / LOS SOLOMAS / КИЇВ
Додано 14 лип 2024

СОЛОМʼЯНСЬКИЙ РАЙОН / LOS SOLOMAS / КИЇВ

@lossolomas_ua
Кількість підписників: 2 073
Фото: 24,100
Відео: 4,150
Посилання: 5,580
Опис:
Резервний канал. Основний канал: @lossolomas_kyiv Новини Солом‘янського району
Джерело

СОЛОМʼЯНСЬКИЙ РАЙОН / LOS SOLOMAS / КИЇВ | Провів велику зустріч щодо налагодження взаємодії між Київською місько...

Логотип телеграм спільноти - СОЛОМʼЯНСЬКИЙ РАЙОН / LOS SOLOMAS / КИЇВ СОЛОМʼЯНСЬКИЙ РАЙОН / LOS SOLOMAS / КИЇВ @lossolomas_ua
411 Охват/переглядів 2025-07-09 14:55 Повідомлення №35046
Провів велику зустріч щодо налагодження взаємодії між Київською міською військовою адміністрацією, благодійними фондами, волонтерами й громадськими організаціями, які з початку повномасштабного вторгнення активно допомагають з ліквідацією наслідків після ворожих прильотів.Багато говорили про виклики. Про проблеми. Так, вони є. Та найважливіше — рішення про те, як діяти спільно. Ми прагнемо побудувати довіру між громадським сектором і державними структурами. Цей розрив треба не просто визнати, а разом долати. Окрім цього, шукаємо шляхи рішення, аби ця взаємодія була оперативною та без зайвої бюрократії. Люди, які втратили житло внаслідок російської атаки, не повинні довго чекати допомоги. На зустрічі також були присутні очільники усіх районів Києва, щоб разом розібратися, що турбує, і знайти шлях до вирішення. Діалог дуже важливий і кожен має бути почутим.Дякую всім, хто вже активно долучився до підтримки міста, до допомоги постраждалим киянам — і під час прильотів, і щодня, коли не чути сирен, але робота не припиняється. За цей час нам вдалося налагодити співпрацю з кількома десятками обʼєднань. Сьогодні я хотів би підтвердити цим людям, що ми повністю розуміємо важливість вашої підтримки.Визначив контактну особу від КМВА для координації з волонтерськими та благодійними організаціями. Після атаки столиці наприкінці квітня ми почали працювати над створенням алгоритму дій після обстрілів, який включатиме порядок внутрішньої комунікації усіх сторін процесу. Зовсім скоро зможемо поділитись нашими спільними напрацюваннями.Наступне: створення координаційного штабу з чіткими алгоритмами, задачами, повноваженнями і розподілом обовʼязків. Запровадимо єдиний алгоритм реагування по районах. Вони будуть погоджені з ДСНС, РДА та службами. Візьмемо кращу практику і маштабуємо. Вірю, що дуже скоро у нас будуть спільні проєкти, про які ми розповімо киянам. Адже ми працюємо для людей, для Києва.