Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Loran Stream
Додано 14 лип 2024

Loran Stream

@loran_stream
Кількість підписників: 1 593
Фото: 4,910
Відео: 1,570
Посилання: 3,160
Опис:
🇺🇦 Стрімлю ігри на Twitch з часів динозаврів. Коментатор та ведучий в кіберспорті з 2018. Чат каналу: https://t.me/+VKHXbX0g4aFy--fd Тут є теги #збір #кліпи #студія Всі соціалки: https://linktr.ee/loran_stream
Джерело

Loran Stream | А ще з ранку дещо написав думки. Мені прикро видаляти, залишу. Але осн...

Логотип телеграм спільноти - Loran Stream Loran Stream @loran_stream
550 Охват/переглядів 2026-05-24 17:35 Повідомлення №12321
А ще з ранку дещо написав думки. Мені прикро видаляти, залишу. Але основна думка буде нижче.Подивився ситуацію з Пашкою Біцепсом.З сумного, думаю ми дійсно побачили його реально думки. Бо коли ти в стресовій ситуації, то відкатуєшся до рівню своєї підготовки, а не очікувань, тому говориш не дуже думаючи, але те, що відчуваєш за правильне. От ми і почули.Але теза, шо поголовно вони всі проти нас, це шось на кшталт всі російськомовні українці — проросійські, або всі західні — метафоричні «скажені бандерівці», хто б це не були. Хуйова, одним словом.Не всі. Не забувайте, хто першими приймав переляканих українців в 2022 без паспортів, дозволів, мит, люди вивозили фурами своє майно.І так, в мене є кого про це питати. Не всі вони такі.Але існує велике лоббі фанатів таких тез. Це людожери.І якщо ти медіа людина з такою позицією, то краще клюв не відкривати.Якщо це не системна проблема, то вибачень вистачить, що Паша і зробив. Всі інколи говорять хуйню. А українець теж сподіваюсь зловить бан, і про життя подумає. Ніхто не любить токсичних тімейтів. А потім я побачив те, що на скріншотах, і думаю тепер трохи доповню.А не завалити б вам пиздаки доморощені овочі. Грайте в грульку і заваліть єбало, поки ми кордони тримаємо щоб ви своє життя жили, та наші переселенці вам економіку піднімають.Єба розумники. Моралісти. Ти, сука, в житті вмієш тільки закуп перед раундом робити і нити, чому в готелі не зручно якось. Іди на війну (с). Ізакі та Дихі краще хай окрім ножів в КС хоч на кухні їх ще потримають, як і зброю. А ще наступний раз Диха хай не забуде орга з якоі країни 🇺🇦 йому нещодавно ЗП платила і який логотип у нього був на формі.Заваліть єбало і дивіться мовчки. Інтернет герої.Це моя думка виключно про фанатів такої хуйні в сторону українців.