Джерело
Бабло перемагає зло | 23/40 Все що навколо відбувається – це просто погодаУяви, що ти пливеш...
785 Охват/переглядів
2024-11-26 22:45
Повідомлення №933
◆ 23/40 Все що навколо відбувається – це просто погодаУяви, що ти пливеш на байдарці, десь на камінь наїхав, десь в берег незаплановано. Неприємно, але ж тебе це не зачіпає.З усім так само.Податки підняли = вітер сильнішийНа штраф влетів = камінь під дно потрапивХабаря просять = риба не клює і в поході вечеря гірша буде. Але це тільки сьогодні.Якщо активніше живеш – таких каменів і айсбергів на шляху чуть більше. Але навіть якщо зовсім веслом не рухаєш і просто за течією, то все те саме але ти ще і не контролюєш, що відбувається. З веслом принаймні можна підрулити і обрати між двома каменями на який налетіти.Всьо, шо навколо відбувається – це просто фізика. Закони природи.Гаситись, засмучуватись через те, що десь там щось втратив, або якісь там твої плани не виправдались, або якісь очікування не виправдались – це те саме, що страждати через те що дощ пішов. Звісно є певний прогноз погоди за яким потрібно слідкувати. Звісно є певні застережні заходи типу мати в наплічнику дощовика про всяк. Але ж точно нема про що депресувати, ну ок не взяв з собою парасольку. Ну ок наступний раз візьмеш, а зараз в гіршому випадку походиш застужений. ✦ В цьому контекстідуже раджу пошукати дуже давню книжку “Психологія юрби”. Це що я наразі намагаюсь донести – основне що я з неї виніс. Люди – це певні конкретні суб’єкти тільки коли їх обмежена кількість і ти їх знаєш по іменам. Всі інші це просто погода і закони фізики, які дуже легко зрозуміти і вивчити.Оті люди, які для тебе погода – можуть приймати якісь дикі закони. Або можуть бути гопніками. Або можуть випрошувати у тебе знижку в якійсь некомфортній формі. Або можуть вважати тебе своєю власністю в офісі будучи просто менеджерами і створювати некомфортні умови.Їх дуже багато різних. Але поки ти особисто їх не наділиш суб’єктивністю – вони залишаться просто погодою. Обирай сам що і хто для тебе погода. А що і хто для тебе суб’єктивне.(Доречі саме на цю тему навіть мій малий якому зараз 10 років – вже дуже добре це розуміє. Це було досягнуто буквально за 3-5 життєвих ситуацій з подальшим поясненням. Тобто не щось прям незрозуміле і важке що треба 30 років життя вивчати.)