Джерело
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | Stockholm Syndrome... It must be lonely up in your... Plastic kingdom....
205 Охват/переглядів
2026-04-18 17:00
Повідомлення №1057
"...Stockholm Syndrome... It must be lonely up in your... Plastic kingdom... I’ll pull the plug on your halo..." - taken from "Halo"-track🚀🎈 "...сьогодні я планував написати інший допис, але все ж вирішив ознайомитися з новою EP-шкою шведської NORMANDIE під назвою "SIDE EFFECTS PT.1", а якщо коректніше, то.. просто виникло щире бажання чекнути їх свіжак "Halo", реліз якого, власне, і завершив процес компіляції всіх п'яти синглів, що вийшли в гурту за останні півроку, під єдиним дахом формату EP..." 🎈🚀__________Якщо розпочати цей абзацик у стилі "вриваємося у хату з ноги", то... майже нічого компліментарного сьогодні тут не буде... на жаль. Так, "SIDE EFFECTS PT.1" не став винятком в контексті демонстрації досить харизматичного та впізнаваного вокалу Філіпа або ж в царині наявності тут деяких файних аранжувальних фішок гурту, проте... суть проблемки, на мій суб'єктивний погляд, полягає ось в чому - всі ці дійсно позитивні аспекти, що до біса вдало поєднувалися із роково-альтернативним вектором на двох крайніх LP-роботах, просто тонуть у прісних водах відверто передбачуваного металкору середньостатистичного розливу.З одного боку, я взагалі не проти перемикання творчого тумблеру на позицію "додати м'ясця" - рухатися, розвиватися та експериментувати потрібно завжди, адже топтання на місці, об'єктивно, не стане причиною виникнення бодай чогось позитивного. Проте, якщо і оцінювати для себе ось цю доволі суттєву видозміну творчої зони комфорту музикантів, то... все якось занадто обережно та сіро, а місцями навіть і відверто нудно - все ж таки, вже згадані мною вище роково-альтернативні декорації пасували NORMANDIE набагато краще.__________🚀🎈 "...до речі, наразі не знаю, що саме там запланували собі хлопці (в контексті приставки до назви EP частки PT.1 - сподіваюся, що це не проекція бізнес-досвіду пана Лендона та його гурту), але виникає, як на мене, доречне риторичне запитання: "...музиканти будуть використовувати формат EP суто для експериментів, а на повноформатних полях будуть продовжувати лінію двох попередніх LP, чи як?" Словом, мені все ж цікаво буде поспостерігати за їх подальшими творчими маневрами, а Вам?..." 🎈🚀"...Falling in love is going insane... Hoping for a peace of mind... I rather die, heart in your hand... Biting down on cyanide..." - taken from “Cyanide”-track