Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Додано 14 лип 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Кількість підписників: 549
Фото: 330
Відео: 14
Посилання: 491
Опис:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Джерело

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | Мої найщиріші вітання всім Вам - від старожилів даної спільноти і до т...

Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 @longread_rock_n_roll
208 Охват/переглядів 2025-12-31 16:30 Повідомлення №1024
🎄🎄 Мої найщиріші вітання всім Вам - від старожилів даної спільноти і до тих хлопаків та дівчат, котрі доєдналися нещодавно! 🎄🎄_____Ні, даний музичний блог не змінив свій статус на "канал-перекотиполе" чи "канал-примара" - причина малої post-активності протягом останнього часу полягала у безкомпромісному крокуванні доволі потворного "життєво-турбулентного монстра", стримувати котрого часом було вельми складно. Проте, якраз під святкування прийдешнього Нового 2026-го Року, загальна ситуація почала покращуватися і в кінці умовного темного тунелю засяяло світло.Так, до кінця поточного року я планував скласти свої списки (не ТОПи) найцікавіших релізів як в площині закордонної сцени, так і в царині нашої рідної - перенесемо ці "івенти" на першу половину січня 2026-го. Окрім цього, в середині мене і досі пульсує щире бажання створити доволі об'ємний список (приблизно 15-20 релізів) зі згадками всіх повноформатних платівок 2025 року, які відсвяткували свої напівкруглі/круглі ювілеї і про які, власне, я так нічого і не написав (з різних причин) - цього телеграфного важковаговика також телепортуємо в ту ж саму половину дебютного місяця Нового Року.Загалом, Друзі, з початком 2026-го відновиться і регулярний вихід дописів - як більш-менш лаконічних, так і не дуже (😈). Планую багато цікавого і, як наслідок, вже почимчикував заповнювати відповідний графік на січень-місяць (так-так, я, за нормальних обставин, створюю дописи за своїми нотатками та графіком, а що таке?? 🧑‍💻).На сьогоднішній насамкінець хочу щиро привітати всіх Вас, Ваших рідних та близьких, з прийдешнім Новим Роком та побажати ментальної витримки, безпеки та достатньої ресурсної бази! Будьмо! 🥂_____🎄🎄 P.S.: десь через годинку-другу я ще опублікую для Вас малесенький допис-нагадайку, а опісля цього вже підемо за святковий стіл. До зустрічі вже завтра-післязавтра! 🎄🎄