Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Додано 14 лип 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Кількість підписників: 549
Фото: 330
Відео: 14
Посилання: 491
Опис:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Джерело

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | давненько вже, на правду, я відтворював на своєму плеєрі хоча б щось і...

Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 @longread_rock_n_roll
208 Охват/переглядів 2025-11-13 17:00 Повідомлення №1013
🤔 "...давненько вже, на правду, я відтворював на своєму плеєрі хоча б щось із творчого доробку synthwave-американців DANCE WITH THE DEAD, аж тут, раптом, на мій email прилетів bandcamp-анонсик їх нового треку під назвою "Psycho Disco", реліз якого відбувся трішки менше тижня тому..." 🤓_____Не дивлячись на те, що свіжому синглові все ж вдалося занурити мене у свою відповідну cyber-атмосферу, мушу визнати, що загальні емоційний конект та післясмак, на даний момент, залишаються на доволі помірному рівні - схожі відчуття були здобуті мною і після ознайомлення з двома крайніми повноформатними платівками музикантів - Ви можете робити зі мною що завгодно, але не можу я, на жаль, пригадати хоч щось з цих робіт. Останній LP цих дядьків, якому справді вдалося зацікавити Вашого досить норовливого адміна, датується 2016 роком і носить назву "The Shape".Загалом... знаєте, на що я звернув увагу в контексті власного сприйняття творчості DANCE WITH THE DEAD? Чим відчутнішим музиканти робили акцент на гітарній складовій, виводячи її з тіней другого плану, тим більшою ставала емоційна дистанція між нами, а найцікавіше тут є те, що ці слова зараз пише людина, всередині якої б'ється чимало жанрових сердець, зокрема і metal-heart. Ба більше, роздумуючи якось над доробком цього американського дуету, я дійшов до чіткого висновку, що найкращою його роботою для мене і досі залишається дебютник "Out of Body" - прекрасне поєднання синтвейвних традицій та моїх спогадів за 2018 рік (саме тоді я вперше ознайомився з цим релізом, який дуже відчутно збагатив та доповнив мій відповідний настрій після незабутнього перегляду кінострічки дідуся Стівена Спілберґа під назвою "Ready Player One")._____😳 "...а як Вам творчість DANCE WITH THE DEAD загалом і новий трек зокрема? Чи поділяєте Ви мої вищевикладені думки? Ну і, звісно ж, окрім відповідей-коментарів, не забудьте розповісти і про якісь інші synthwave-імена, які часто, бува, гостюють у Ваших плейлистах - хтозна, мейбі там є DYNATRON... LAZERHAWK... чи електронно-еклектичний PERTURBATOR?..." 🧐