Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Додано 14 лип 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Кількість підписників: 548
Фото: 330
Відео: 14
Посилання: 491
Опис:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Джерело

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | копирсаючись сьогодні вранці у своїх численних замітках-ідеях для майб...

Логотип телеграм спільноти - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 @longread_rock_n_roll
171 Охват/переглядів 2025-10-21 16:00 Повідомлення №1000
🔥 "...копирсаючись сьогодні вранці у своїх численних замітках-ідеях для майбутніх дописів, мій задумливий погляд, зрештою, зупинився на культових ветеранах американського thrash metal'у TESTAMENT, котрі майже два тижні тому відсвяткували довгоочікуваний реліз своєї нової повноформатної платівки під назвою "Para Bellum". Власне, саме про цей LP-свіжачок ми сьогодні трішки і потеревенимо..." 🧑‍💻__________А почати я хочу з того, що TESTAMENT є для мене тим музичним кейсом, суть якого полягає у відданні переваги саме пізньому/сучасному періоду творчості колективу. Звісно ж, на роботах 80-х та 90-х років також є чим поласувати, але зважаючи на мої музично-смакові рецептори, саме з реюніон-платівки "The Formation of Damnation" 2008 року (з оригінальним другим гітаристом Alex'ом Skolnick'ом, котрий повернувся до гурту за три роки до її релізу) і розпочалася моя багаторічна дружба з цими каліфорнійськими дядьками... 🚀read more🚀__________🔥 "...власне, якщо кожен та кожна з Вас не прогавили вшите вище посиланнячко на декілька абзаців моїх телеграфних роздумів і, як наслідок, все ж ознайомилися з наявною там "високоінтелектуальною" писаниною, то хотів би почути і Ваш фідбек щодо "Para Bellum" зокрема та й стосовно TESTAMENT загалом. Нумо, трешери - активуйтеся..." 🧐