Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Додано 14 лип 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Кількість підписників: 3 341
Фото: 1,970
Відео: 107
Посилання: 312
Опис:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)
Джерело

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | У Чернігові припинили курсувати автобуси маршрутів №20, 22, 29 та 31. ...

Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів @lomako_oleksandr
3 730 Охват/переглядів 2026-03-02 07:08 Повідомлення №3272
У Чернігові припинили курсувати автобуси маршрутів №20, 22, 29 та 31. Для десятків тисяч людей це суттєво ускладнило транспортне сполучення.Сотні людей сьогодні йшли пішки — саме так їм і рекомендував начальник МВА Брижинський. Інші були змушені добиратися з додатковими пересадками або їхати в переповнених автобусах інших маршрутів.Найскладніша ситуація — на Подусівці. Цей район чи не найбільше постраждав від ударів ворога у 2022 році — там знищено обидві школи. Сьогодні ж логістика до навчальних закладів стала серйозним викликом для мешканців мікрорайону.Попри збільшення кількості тролейбусів, багато мешканців Масанів були змушені йти пішки до проспекту Миру, щоб скористатися громадським транспортом.Модульне містечко на вулиці Дрозда, де проживають ВПО, також залишилося без автобусного сполучення.Цей транспортний колапс спричинив один чиновник — начальник МВА Брижинський.Запровадивши пільговий проїзд для всіх пенсіонерів (42% всіх пасажирів), він не передбачив дієвого механізму компенсації. Додаткові пільги на проїзд були гучно подані, як турбота про людей. Але без механізму компенсації це перетворилося на пастку для міста.10 лютого перевізник, який обслуговував ці маршрути, попередив: через зростання боргів і непродуману транспортну політику МВА з 1 березня він змушений припинити роботу в місті.❗️Брижинський не зробив нічого, щоб вчасно вирішити проблему або організувати тимчасову заміну автобусів. Це ніщо інше, як свідома бездіяльність. Адже його неодноразово попереджали про можливі наслідки таких дій.У результаті чернігівці стали заручниками некомпетентності та байдужості чиновника, який не запропонував нічого кращого, ніж порадити людям пройти 5 км пішки.Ось що буває, коли керувати містом доручають людині, яка навчилася лише кричати та матюкатися.