Джерело
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Докерувався.Через свавілля Брижинського пасажири маршрутів №20, 22, 29...
4 580 Охват/переглядів
2026-02-12 11:51
Повідомлення №3260
Докерувався.Через свавілля Брижинського пасажири маршрутів №20, 22, 29 і 31 ризикують залишитися без транспорту і ходити пішки. «Епітранс», який працював за результатами прозорого конкурсу, офіційно йде з міста.Причина чітка: неодноразові звернення до військової адміністрації були проігноровані. Підприємство вже попередило водіїв про скорочення з 1 березня та направило офіційні листи Брижинському і в управління транспорту. Сьогодні кількість транспорту на цих маршрутах значно скорочене.Це вже не перший удар по місту.У травні 2024 року через рішення Брижинського в Чернігові зупинилися всі автобуси. Наприкінці року він самовільно заблокував виплату 20 млн грн за вже виконану і заактовану роботу.Суд визнав ці дії незаконними й зобов’язав бюджет виплатити борг, судові витрати та адвокатів. Тобто за його свавілля знову заплатять не він і не його адміністрація - заплатять чернігівці.Наслідок: люди залишаються без нормального транспорту, водії - без роботи, місто - без сервісу.Замість якісних автобусів Брижинський поверне в місто іржаві «Рути» часів Соколова? Або просто порадить чернігівцям пройти зайві 5 кілометрів пішки.Чернігівці знову страждають через некомпетентність призначеного згори чиновника, поставленого замість обраної громадою влади.