Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Додано 14 лип 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Кількість підписників: 3 341
Фото: 1,970
Відео: 107
Посилання: 312
Опис:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)
Джерело

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Рефлексії 2025 року: ЧернігівНа Чернігівщині криза влади має ім‘я та п...

Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів @lomako_oleksandr
4 050 Охват/переглядів 2025-12-30 07:51 Повідомлення №3241
Рефлексії 2025 року: ЧернігівНа Чернігівщині криза влади має ім‘я та прізвища: начальники військових адміністрацій абсолютно не відповідають займаним посадам. Війна для них стала універсальним виправданням — для бездіяльності, непрозорості та відверто дурних рішень. Парадокс, але попри наявність у місті одразу двох військових адміністрацій, у 2025 році чернігівці відчували себе менш захищеними.В місті уся влада фактично зосереджена в руках призначеного чиновника. Брижинський, до якого мешканці міста ставляться відверто негативно (схоже, це взаємно), одноосібно розпоряджається бюджетом, роздає землю своєму оточенню та поводиться як дрібний царьок. Це — приклад узурпації влади в країні і це шкодить, адже демократія важлива, особливо, під час війни.Місцеве самоврядування в Чернігові фактично перестало існувати. Сесії міської ради перетворилися на формальність, депутатів, обраних громадою, усунули від впливу на реальні процеси в місті. За одноосібного керівництва містом Брижинським система управління деградувала настільки, що найбільш обговорюваним «рішенням року» став сквер імені Трампа.Найгірше — це не помилки. Найгірше — коли абсурд стає нормою.Я знаю, що чернігівці чекають на повернення нормальної влади в нашому місті. Але вибори під час війни — погана ідея. Спочатку має бути стійке припинення вогню. Уже потім містяни дадуть справедливу оцінку тому, що відбувається з Черніговом останні роки.2025 рік показав просту річ: кількість посадовців, відповідальних за безпеку, не дорівнює якості управління. Негативні наслідки цього експерименту відчуває все місто. І це те, що нам разом доведеться виправляти після війни.