Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Додано 14 лип 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Кількість підписників: 3 341
Фото: 1,970
Відео: 107
Посилання: 312
Опис:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)
Джерело

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Дорогі друзі! Відновив зв’язок і побачив сотні ваших повідомлень. Дяку...

Логотип телеграм спільноти - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів @lomako_oleksandr
6 500 Охват/переглядів 2025-01-11 12:20 Повідомлення №3105
Дорогі друзі! Відновив зв’язок і побачив сотні ваших повідомлень. Дякую за підтримку чернігівцям! Дякую за підтримку соратникам по команді «УДАРу»! Усім, хто не став мовчати побачивши свавілля, яке сьогодні відбувається з демократією в країні. Завдяки вашій підтримці та розголосу в медіа вдалося поламати план влади - будь якою ціною «наздогнати» Ломако. Вчора мені стало відомо про цей план та команду силовикам, яку вони отримали з центру. Сьогодні ми побачили спробу реалізації цього плану. Якби не резонанс - наслідки для мене особисто могли б бути іншими.Задача згори була - відкрити кримінальне провадження та оголосити підозру. Типу: «нам все одно, що ви придумаєте, але зробіть щось з Ломако». І все до цього йшло.Але, коли телефон слідчого, який доставив мене до відділку став «червоним», я зрозумів, що у влади щось пішло не за планом.  Очевидно, що справа була недолугою і суспільству пояснити такі дії було б надзвичайно важко. Тому, план поміняли і нашвидкоруч виписали мені протокол про адміністративне правопорушення. Використали заяву штатного провокатора, який обслуговує військові адміністрації. Терміново підняли заяву двохмісячної давнини. Не з пустими ж руками і вибаченнями відпускати?! Ще раз. На днях мене попередили: «У влади істерика, по тобі замовлення»Сьогодні це підтверджується. Цілком очевидно, що силовики діяли за командою. Всім ясно, який Офіс ці команди дає. І хто на місцях їх реалізує та супроводжує. Хочу запитати у цих діячів: чого ви такими діями досягаєте? Як після такого країна виглядає в очах партнерів? Хто зацікавлений у знищенні демократії в Україні? Лише її ворог.