Джерело
ISP LocalNet | Друзі!У зв'язку з сьогоднішніми обстрілами маємо перебої в постачанні ...
9 100 Охват/переглядів
2026-01-20 17:49
Повідомлення №185
Друзі!У зв'язку з сьогоднішніми обстрілами маємо перебої в постачанні електроживлення по всьому місту. Близько 85% жителів Києва наразі без електроенергії й тепла більше 12 годин. Наразі послуга недоступна в будинках, де відсутнє електроживлення та розрядилися акумулятори.У багатьох будинках на технічних поверхах із-за сильних морозів температура опускається до +0-5 °C, а це напряму впливає на роботу обладнання та акумуляторів.🔋 Про всій мережі з 2023 року встановлені акумулятори LiFePO₄ (літій-залізо-фосфатні)Це сучасні та надійні батареї розраховані на довготривалі відключення, але холод для них — серйозний фактор.Розряд акумуляторів (робота):✅ +20…0 °C — працюють нормально⚠️ 2…−10 °C — зменшення ємності приблизно на 10–30%❌ нижче −10 °C — можливе функціонування, але дуже неефективнеЗаряд акумуляторів (критично важливо):❌ ЗАРЯДЖАТИ при температурі нижче 0 °C не можнаПри +2 °C заряд можливий, але:— повільніше— з підвищеним зносом— бажано з обмеженням струмуНаразі ми збільшуємо ємність акумуляторів і додатково проводимо модернізацію обладнання, але морози частково нівелюють цей ефект.