Джерело
Лобовий | Ще цікавий момент по економії коштів у міській раді. Пам’ятаєте, як дв...
8 400 Охват/переглядів
2024-08-15 15:33
Повідомлення №1029
Ще цікавий момент по економії коштів у міській раді. Пам’ятаєте, як два місяці тому міський голова на сесії розказував про те, що треба скоротити у міській раді 5 посад, бо так вдасться зекономити один мільйон двісті тисяч гривень? Бо, мовляв, таке завдання було від бюджетної комісії: скоротити бюджетні витрати. Й іншого шляху, ніж скорочувати посади, не знайшли.Подивіться на фото №1, де за підписом начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Валентини Шморгун зазначено, що за увесь 2023 рік усім (!) працівникам міської ради було виплачено разом 3 мільйони 958 тисяч 494 гривні 63 копійок. І на фото №2: усім працівникам міської ради тільки за 4 місяці цього року вже виплачено премій на 1 млн 577 тисяч 897 грн 56 копійок. Простіше кажучи, щомісяця у цьому році премій платилося на 65 тисяч гривень більше, ніж у минулому. Якщо такими темпами будуть і далі виплачувати премії, то за рік вийде майже 4 мільйони 800 тисяч гривень. Тобто, на 800 тисяч більше, ніж торік.А тепер найцікавіше! Складіть цих 800 тисяч і майже 400 тисяч, які Орлюк собі на премії заклав і вийде тих само 1 мільйон 200 тисяч гривень, про необхідність економії яких говорив міський голова, скорочуючи посади два місяці тому. Виходить, що посади скоротили тільки для того, щоб підняти премію Орлюку? Цікава арифметика.