Джерело
Лобовий | Сергій Орлюк пішов у відставку, виконуючим обов’язки мера став заїжджи...
11 600 Охват/переглядів
2024-07-17 10:59
Повідомлення №1024
Сергій Орлюк пішов у відставку, виконуючим обов’язки мера став заїжджий гастролер, директор Бердичівського водоканалу, Ілля Шамровський. У понеділок Ілля Шамровський, у рамках виконання обов’язків мера, провів у 32-у кабінеті міськвиконкому виробничу нараду за участю заступника міського голови Наталії Палкіної, начальників фінансового управління Олени Геденач, управління житлово-комунального господарства Наталії Нехворовської та містобудування, архітектури та земельних відносин Олега Савицького, директора комунального підприємства «МКАРС» Павла Котика, ряду інших посадових осіб Бердичівської міської ради та комунальних підприємств. Питання, яке Ілля Шамровський поставив перед присутніми – встановлення у Бердичеві системи відеомоніторингу «Безпечне місто». Щось подібне вже пробували впровадити три роки тому, але Сергій Орлюк не зміг довести справу до кінця. Тепер за справу взявся його замінник. Куруючий заступник міського голови, начальники управлінь доповідали Іллі Шамровському про підготовку проектної документації для запровадження «Безпечного міста», підготовку до тендера, фінансові можливості для цього. Присутні на нараді погодилися з тим, що ця робота має бути активізована.Трохи саркастично написане перше речення, і ніякої відставки поки нема, але ж… У якому ще місті чи селі директор водоканалу матиме право роздавати нагоняї і вказівки заступникам мера чи начальникам управлінь, яким він взагалі-то підпорядковується? Сергію Валерійовичу, що це за цирк? Те, що Ви не здатні управляти міською махіною, вже й так всі побачили, але ж не заїжджому директору водоканалу вирішувати, де у Бердичеві встановлювати відеокамери і за скільки їх купувати. Чи ми щось пропустили?