Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Lobby X ARMY
Додано 14 лип 2024

Lobby X ARMY

@lobbyxArmy
Кількість підписників: 27 589
Фото: 3,580
Відео: 20
Посилання: 8,550
Опис:
🪖 вакансії до лав Сил Оборони 💭 зв'язок з нами ➡️ @ManagerLXArmy 🕹 цивільні вакансії ➡️ @lobbyx 💻 IT-вакансії ➡️ @lobbyxIT 🌐 https://lobbyx.army/
Джерело

Lobby X ARMY | ​​#кориснеКібератаки під час тотальної війни — звичайна річ. Іодна з к...

Логотип телеграм спільноти - Lobby X ARMY Lobby X ARMY @lobbyxArmy
5 400 Охват/переглядів 2025-01-03 15:00 Повідомлення №4433
​​#кориснеКібератаки під час тотальної війни — звичайна річ. Іодна з ключових запоруккібербезпеки безпосередньо залежить від користувачів тих чи інших сервісів. Доволі часто зловмисники зламують інформаційні системи саме через те, що отримують доступ до акаунтів користувачів цих систем 👨🏼‍💻👩🏻‍💻Тож, щоб ви були більш пильними в цифровому світі, рекомендуємо проходити навчання. Наприклад, Дія.Освіта зняла серіал про базові знання з кібергігієни, де розповідають про безпечне користування електронною поштою, виявлення фішингових атак, важливість двофакторної аутентифікації та багато іншого. Для чинних військових радимо курс «Інформаційна стійкість: кібербезпека», який зараз доступний у застосунку Армія+ Для нас дуже важлива безпека наших даних та даних наших користувачів і кандидатів. Тому від початку створення власної системи обліку кандидатів із кібербезпекою нам допомагали наші партнери — компанія Sekurno. Ми вдячні команді Sekurno за час співпраці та підтримку системи в належному стані 🤝🏻Після початку повномасштабного вторгнення і започаткування рекрутингу до Сил Оборони питання кібербезпеки наших систем набуло вже державного значення, тому сьогодні наші системи захищені з допомогою відповідних державних органів і служб.За останні роки ми неодноразово були під атаками зловмисників, проте вдало усі їх відбили. Дякуємо за професіоналізм нашим кіберзахисникам! Дбайте про свою кібербезпеку щодня!