Джерело
Профком студентів ЛНМУ | Сходження на вершину Пікуй: як це було?Минулої суботи відбулася довг...
1 440 Охват/переглядів
2025-10-05 13:02
Повідомлення №1074
Сходження на вершину Пікуй: як це було?Минулої суботи відбулася довгоочікувана поїздка від Профкому студентів ЛНМУ до Вододільного хребта Українських Карпат. Головною метою мандрівки було підкорення його найвищої точки — гори Пікуй, що сягає 1405 метрів ⛰Сходження розпочалося із села Біласовиця. Мандрівники здолали близько 9 кілометрів шляху до вершини. Це був непростий підйом: доводилося йти крутими схилами та кам'янистими стежками, що вимагало значних зусиль. Проте, незважаючи на всі труднощі, вони на кожному кроці насолоджувалися захопливими краєвидами, які перехоплювали дух.На піку гори всі влаштували невеличкий пікнік і насолодилися неймовірною панорамою навколишніх гірських масивів (ласувати домашньою їжею під теплим сонцем серед такої краси — чи не мрія? 😍)Після спуску учасники відвідали місцеву сироварню. Там вони скуштували крафтові овечі сири та, звісно, мали нагоду придбати ті, що найбільше припали до смаку.Щиро дякуємо за таку чудову подорож організації Students travel club та професійному гіду Марії, а також усім учасникам за активність, дружню атмосферу та позитивний настрій!P.S.: Слідкуйте за анонсами наступних подорожей 😉З повагою,Ваш Профком 💙