Джерело
Черкаси LIVE | Черкащанин випив пива і поїхав вітати товариша з днем народження. У пі...
239 Охват/переглядів
2025-09-01 11:20
Повідомлення №3269
Черкащанин випив пива і поїхав вітати товариша з днем народження. У підсумку вбив його трубою 🤯зустрівся із другом і разом вони поїхали до спільного товариша вітати його з днем народження. Перед цим випили пива та слабоалкогольного напою. Підсудний зазначив, що вже вдома в іменинника вони почали сваритися та битися. Черкащанин узяв металеву трубу та вдарив двічі по голові потерпілого. Додав, що коли викидав предмет, то ще й попав у груди чоловікові, пише "18000". За інформацією слідства, спочатку обвинувачений вину визнав частково та назвав вбивство “самозахистом”. Утім під час розслідування змінив думку та повністю визнав провину. Також у матеріалах суду зазначили ще один епізод, коли підсудний шукав бензин та побив чоловіка. У підсумку суд визнав черкащанина винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) ККУ. Згідно зі ст. 70, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, підсудному призначили вісім років та шість місяців ув’язнення.