Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Літкіт
Додано 29 чер 2025

Літкіт

@litk1t
Кількість підписників: 311
Фото: 110
Відео: 4
Посилання: 590
Опис:
¡БА МИ БА ТАКІ БА! —/———/———/ 〽️ Надіслати: @litiyyy_bot
Джерело

Літкіт | selfхрам 2.0тривожить тиша та тривоганові таблетки – нові ключі. перем...

Логотип телеграм спільноти - Літкіт Літкіт @litk1t
153 Охват/переглядів 2026-04-08 17:04 Повідомлення №829
selfхрам 2.0тривожить тиша та тривоганові таблетки – нові ключі. перемога?"не так все і просто. не хочу такого."промовляю собі разів сто(ну хочу ну... блядь.)серйозно резцльтату цього?!(нова біль відкриє лиш одні розуміння!)нові сльози – лиш драбинка в житті.(чи не так?!)данте й вергілій! прошу! проведіть там, де все вмерлотам мені тиша. там буду в спочитті. щоб хтось ствердно крикнув – "киньте у пекло!"то я і згорю в тім вогні.там, де я знищу всі листи, телеграмизнищу мости та всі про Тебе згадки.(сподіваюсь, таблетки вже вб'ють тараканів яких ти так сильно любив та стерпів)сподіваюсь, наступним ти лиш побачиш мене, як мерця(зустріч, яка станеться лиш через мій труп)селфхрам – наше все. селфхрам – для курцясвяте місце. та ешелонрізання рук не призведе ні до нічого. судмед експентиза поставить в угарілиш один висновок: провина, асфіксіяяку поставлять мені в стаціонарі нас не вквітчають. а я це казала!не визнають разом, не складуть у вівтар"ми помрем не в парижі – тепер точно знаю"перестану йснувать в вавилоні, а вступиш ти у тартар!казка закінчилась про спільне царство дітям все ж змалку не зачитаю "казок"я в цім царстві спочину – помру. та знай про своє право. на своїй могилі я буду чекати від тебе фіалок#аноннія #поезія (тґк)