Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Літкіт
Додано 29 чер 2025

Літкіт

@litk1t
Кількість підписників: 311
Фото: 110
Відео: 4
Посилання: 590
Опис:
¡БА МИ БА ТАКІ БА! —/———/———/ 〽️ Надіслати: @litiyyy_bot
Джерело

Літкіт | > Оголошуємо набір на 2-ге голосування закритим. Публікація конкурсних...

Логотип телеграм спільноти - Літкіт Літкіт @litk1t
124 Охват/переглядів 2026-02-22 16:02 Повідомлення №723
> Оголошуємо набір на 2-ге голосування закритим. Публікація конкурсних віршів почнеться завтра о 14:00. А поки... 🍾🌺: Підписники та адміни Літкіту, з ювілеєм! Він існує від сили півроку, проте вже встиг зібрати стількох приятелів у себе.- - -Повірте, адміністрація готуватиме ще багато заходів і колабів, щоб ви не сумували. (Можливо, у команді невдовзі з'являться нові обличчя).Отож.Нумо виголосимо тост за нас.- - -Літкіт — будь іще кращим.Адміни — не змінюйтесь.Підписники|Творіть далі. 💚 🐦‍🔥: Любі котики! Хоч я активна у цій спільноті зовсім нещодавно, Літкіт став для мене майже домом.- - -Цей великий шанобливий котик сьогодні зустрічає свій ювілей, тож давайте всі разом привітаємо його!- - -Він виріс, став пухнастим та помітним серед інших тварин, але все ще залишається лагідним та ніжним.- - -Вітаю всіх вас і бажаю, щоб у вашому житті було більше мурчання, ніж шипіння; звершень у найріднішій справі та натхнення на решту життєвих капризів.|З любов’ю, ваш Фенікс. 🧡 🩻: Ця спільнота, нехай і не так давно існує, та й і я у ній відносно недовго, проте вона вже встигла стати мені таким собі сейф-плейсом. - - -Це місце принесло мені чимало нових знайомств і навіть хорошу подругу. Я дуже рада, що одного холодного вечора таки прийняла запрошення прийти до Літкіту. Ні разу про це не шкодую.- - -Перша публікація своєї поезії тут, перше повідомлення у загальному чаті, перше представлення у своєму каналі, як учасниці Літкіт...|Це все було ніби вчора... 🩵 🚑: Вітаю, нас 300 — число, з котрого починаются анекдоти і приход сусіда на запах шашличків. Тож, як то кажуть — щоб вірш писався, серце билось.|Йоу. ❤️‍🩹